Kategória produktu
Kontaktujte nás

Shanghai topánok vysoko International Trade Co, Ltd

Pridať: izba 308, North Wanke kreatívne štvrťrok, No2000, Dongming Road, Pudong novej štvrti, Šanghaj, Čína

Tel:86-21-66531378

Fax: 86-21-66531373

E-mail:sales@ingredient4health.com

Služba hotline
+86-21-66531378

Extrakt z nechtíka lekárskeho

Zavedenie produktu Názov produktu: Nechtíkový extrakt, luteín miesto pôvodu: ZheJiang, Čína (pevnina) časť používa: kvetina vzhľad: červeno oranžová žltá jemný prášok extrakcie typ: extrakcie rozpúšťadlom špecifikácia: luteín 5% - 80% luteín 20% / 4% 20% 8% 20% / 1,2% HPLC / UV Úvod:...

Podrobnosti o produkte

Predstavenie produktu
Názov produktu: Nechtíkový extrakt, luteín
Miesto pôvodu: ZheJiang, Čína (pevnina)
Časť: kvet
Vzhľad: Červeno oranžová žltá jemný prášok
Extrakcie typu: Extrakcie rozpúšťadlom
Špecifikácia: Luteín 5% - 80% luteín 20% / 4% 20% 8% 20% / 1,2% HPLC / UV
Úvod:
Nechtík kvet je jednoročná bylinka s oranžovou farbou. Luteín je najprv nájsť v marigold kvetov zo Švajčiarska. Existuje ako a #39; esterifiedand #39; forme a je všeobecne známy ako luteín ester. Luteín ester je odvodený z kvetov nechtíka lekárskeho, ktorý je bohatý, bezpečný a prirodzený zdroj luteín.
Nechtík lekársky (tiež známy ako Calendula officinalis) nie je len krásny kvet, ale prírodný liek pre mnoho podmienok. Nechtík má teraz umiestnené v knihách rakoviny a protirakovinové lieky, pretože má antiseptické, protizápalové a antibakteriálne vlastnosti. Nechtík je tiež schopný pomôcť pri liečbe rán. Je vynikajúca pri hojení popálenín, štípe a impetigo (nákazlivé kožné infekcie.) Je to tiež Super pri liečbe bradavíc, kurích ôk a mozoľov. Kvety sú tiež používané v liečbe mnohých ochorení kože z ekzému na bercové vredy.

Názov produktu

Nechtíkový extrakt

Časť použitého zariadenia

Kvet

Špecifikácia

Luteín 5% - 80% UV/HPLC

Balík

25kg/bubon

Kvety sú žlté až oranžové a listy mať lepkavý pocit na ne. To je dobrý dážď lekár tiež. Ak sa kvety zatvoria skoro ráno, bude pršať ten deň. Ak zbierame kvety, mali len vybrať v jasné slnko a v polovici dňa. Najlepší mesiac vybrať marigold je v auguste.
Marigold môžete džús z čerstvých kvetov a listov alebo sa do čaju pomocou sušených kvetov. Najjednoduchšie použiteľný marigold je v čaji. V tomto prípade by suché len kvety a použiť kvety urobiť čaj nechtík je marigold, jednoročná bylinka. Pôvodu v Mexiku, v súčasnosti Čínu #39; s Heilongjiang, Jilin, vnútorné Mongolsko, Xinjiang, Yunnan a ďalšie miesta majú rozsiahle pestovanie.
Vyrábame všetky suroviny použité v marigold výsadbu základňu z Xinjiang. Endemické pôdy a svetelných podmienkach, čo nechtík s rýchlym rastom, dlhá doba kvitnutia, vysoký výnos a kvalitné, zabezpečiť stabilné dodávky surovín, výrobu vysoký výnos, nízke výrobné náklady
Funkcia
Chráni zrak, zabrániť zostupne. Chráňte žlté membrány v sietnici, znemožňovať macula lutea degenerácie a rozmazané videnie. Anti-oxidačné, potlačenie škodlivých voľných radikálov z tvarovania. Ochranu sietnice, absorbovať veľké množstvo modrého svetla, ktoré vstupuje do našich očí.
Luteín majú nižšiu hustotu makulárneho pigmentu, znížiť výskyt katarakty.
Anti-oxidačné, inhibujú aktivitu aktívny kyslík-odvodil voľných radikálov.
Inhibujú steny tepny z zhrubnutie a arteriálna embólia, znížiť oxidáciu LDL cholesterolu, oneskorenie arterioskleróza.
Antitumous účinok, inhibuje karcinómu prsníka, karcinómu prostaty, rektálna rakoviny, rakovina kože, atď.
Super riadny prírodný pigment, silné tónovanie moc, nízke dávkovanie, svetlé farby farby.
Luteín je jeden druh zmesi karotenoidov vrátane zeaxantín a kryptoxantíny. Je to prírodné farbivo, pigment a antioxidant s stabilný, bezpečný a spoľahlivý účinok. Hlavné funkcie sú akotakto:
(1) Podporuje zdravé oči a kožu znižuje riziko makulárnej degenerácie, podporou funkcie normálnym okom a ochranu sietnici tým, že blokuje škodlivé modré svetlo.
(2) Eliminuje voľné radikály, chráni ľudské telo pred poškodením? zlepšiť imunitu, chráni pokožku od škodlivých solárne ray.
(3) bráni cardiopathy a rakoviny.
(4) odolné proti arterioskleróze.
Aplikácia:
Luteín má vlastnosti, ako sú prírodné, výživa a multifunkčné. Je značne používané v potravinách, zdravotníckych výrobkov, kozmetiky, liekov a doplnkovej.
(1) Uplatňuje v potravinárskom odbore, hlavne slúži ako prídavné farbivo a živiny.
(2) Uplatňuje vo farmaceutickej oblasti, to používa hlavne v vision care produkty zmierniť únavu, znížiť výskyt AMD, retinitispigmentosa (RP), katarakta, retinopatia, krátkozrakosť, vločky a glaukómu.
(3) Použité v kozmetike, sa hlavne používa na bielenie zubov, proti vráskam a ochranu proti UV žiareniu.
(4) Použité v kŕmnej doplnkovej látky, to používa hlavne v kŕmnej doplnkovej látky u nosníc a tabuľka hydiny zlepšiť farbu vaječného žĺtka a kurča. Aby vysokú obchodnú hodnotu ryby viac attactive, ako je losos, pstruh a veľkolepé ryby.
Luteín prášok aplikovaných v potravinárskom odbore, ako akési prírodné farbivo, pridávaní topánok pre tovar; Luteín prášok aplikovaných zdravie výrobnej, luteín môže doplňuje nourients oči a chráni sietnicu; Luteín prášok aplikovaných v oblasti kozmetiky, luteín sa používa na zníženie veku pigment People


Sme pyšní na zavádza nás ako jeden z popredných marigold extrakt výrobcov a dodávateľov v Číne na vás. Pomáha moderné vybavenie a technológie, srdečne vítame vás kúpiť hromadne marigold extrakt s rozumnou cenou od nás.

Hot Tags: Nechtíkový extrakt, Čína, výrobcovia, dodávatelia, hromadné
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie
Online customer service
Online customer service system