Kategória produktu
Kontaktujte nás

Shanghai topánok vysoko International Trade Co, Ltd

Pridať: izba 308, North Wanke kreatívne štvrťrok, No2000, Dongming Road, Pudong novej štvrti, Šanghaj, Čína

Tel:86-21-66531378

Fax: 86-21-66531373

E-mail:sales@ingredient4health.com

Služba hotline
+86-21-66531378

Goji Berry extrakt

Čínsky kustovnica extraktu je získaný z čínsky kustovnica čínska (goji berry v čínskych výslovnosť), ktorý je jasne oranžovo-červené bobule, ktorá pochádza z ker, ' s pôvodom z Číny a jeho hlavným prvkom je kustovnica polysacharidov. V Ázii, wolfberry sa jedia celé generácie v...

Podrobnosti o produkte

Čínsky kustovnica extrakt je extrahovaný fromChineseWolfberry (goji berry v čínskych výslovnosť) je svetlé oranžovo-červené bobule, ktorá pochádza z ker thatand #39; s pôvodom z Číny a jeho hlavným prvkom je kustovnica Polysaccharide.In Ázie, wolfberryhasbeen jesť generácií v nádeji, že žijú dlhšie.
V priebehu času, ľudia majú usedChinesewolfbeffyto liečbu mnohých bežných zdravotných problémov ako je cukrovka, vysoký krvný tlak, horúčka a veku-príbuzné očné problémy. Bobule goji sa konzumujú surové, varené alebo sušené (ako hrozienka) a sú používané v bylinkových čajov, štiav, vín a lieky.

Názov produktu

Extrakt bobule goji, kustovnica extrakt

Časť použitého zariadenia

Ovocie

Špecifikácia

Polysacharidy: 10 %-50_%

Giji jahodovej šťavy

Balík

Goji berry extrakt Sud a 25kg prášok
Goji berry juice 220kg/bubon

Kustovnica: Počas jún - November, má byť zozbierané v dávkach, rýchlo šíriť na reed trstina, nie viac ako 3 cm hrubý, 1,5 cm vo všeobecnosti za vhodné, dať v tieni suchú pokožku pokrčené, potom olúpeme vystavením ťažko stonka keď mäso je mäkké, a potom vysušené.
Kustovnica listy: jari do začiatku leta, zber, Čistenie a použitie v čerstvom. Zloženie: kustovnica obsahuje betaín (betane), atropín (atropín), hyoscyamine (gyoscyamine).
Kustovnica polysacharidy: kustovnica polysacharid je voda - rozpustný polysacharid, je hlavnou aktívnou zložkou čínsky kustovnica čínska, relatívna molekulová hmotnosť 68-200, sa stala horúcou výskum doma i v zahraničí. Medzi nimi LBP imunomodulačné a protinádorové účinky sú najviac študoval. Tam bolo veľa štúdií ukazujú, že kustovnica polysacharidy stimulovať imunitný, anti-aging, proti rakovine, radikálne vyplachovanie, proti únave, proti žiareniu, pečeň, chrániť a zlepšovať znášanlivosť a tak ďalej. Betaín: chemický názov je 1-karboxy - N, N, N-trimetyl aminoetyl laktón, v chemickej štruktúre podobná aminokyselina patriace kvartérnych amónnych alkalických látok. Betaín je jedným z kustovnica ovocie, listy, stonka predovšetkým alkaloidy. Kustovnica na lipidový metabolizmus alebo anti mastné pečeňových funkcií je spôsobená predovšetkým náležitým obsahuje betaín, ktorý pôsobí ako metylovej skupiny darcov v vivo. Kustovnica betaín je výskum obmedzený domáci meraný obsah extrakcie a úloha výskumu (vylepšené soľ tolerancie) čínsky kustovnica čínska rastlín fyziologické aspekty, niekoľko štúdií o účinnosti farmakologickej kustovnica betaín.
PIGMENT: Kustovnica pigment je prítomný v bobule goji všetkých druhov farbenie hmoty, kustovnica semeno je dôležité fyziologicky účinnú zložku. Vrátane - karotén, luteín a iných neželezných materiálov. Kustovnica obsahuje karotenoidy sú veľmi dôležité liečivé hodnoty. Mnohé štúdie preukázali že kustovnica semená pigmentov s zlepšenie imunitných funkcií, prevenciu a potláčanie nádorov a prevencia aterosklerózy a ďalšie efekty. Farbivo karotén je hlavnou aktívnou zložkou kustovnica, má dôležité fyziologické funkcie ako antioxidant a syntetický vitamín A prekurzoroch. Má vplyvnú úlohu v imunitných funkcií.
Lycium chinense je tonikum bylina s históriou takmer 2.000 rokov používania liekov v Číne, a to je veril na podporu dlhú životnosť. Lycium chinense používa jasnú víziu, posilniť obličky, obnoviť spermy a vyživujú pečeň. Ovocie je jeden z najpopulárnejších vodičky používaný v čínskej bylinnej medicíny, chráni pečeň pred poškodením spôsobeným vystavenie toxínov. Používa sa tiež pri liečbe diabetes mellitus, vertigo, nočné emisie a boľavý chrbát a nohy.
Historickej legendy
Tang éry, to je hovoril, že jedného dňa, západnej obchodníci prišli cez Silk Road, zostal inn počas večera, videl mladú ženu pokarhal starý muž. Podnikatelia sa priblížil a spýtal sa: andquot; Prečo ste porazili starec takhle? andquot; Mladá žena povedala: andquot; som školenia Môj vnuk, itand #39; s žiadna z vašich business.andquot; Oni boli prekvapení. Ukázalo sa, že táto žena bola viac ako 200 rokov starý, starý muž bol deväťdesiatich rokov. Odmietol rodinných pravidiel--s bylinné, tak on prematured, oči dimed. Podnikatelia požiadal avíza tajomstvo dlhovekosti. Vzhľadom na ich úprimné srdce, žena im povedal, že ona mala kustovnica sezón.
Proces
Wolfberryfruit — — suchý — — jedlo (40mesh) — — Extractwithpurifiedwater — — odstreďovania — — sústrediť — — čistenie — — Spraydrying — — 80meshsieve — — balenie — — Detectphysicalandchemicalindicators — — skladovanie


Sme pyšní na zavádza nás ako jeden z popredných goji berry extrakt výrobcov a dodávateľov v Číne na vás. Pomáha moderné vybavenie a technológie, Srdečne Vás pozývame na nákup bulk goji berry extrakt s rozumnou cenou od nás.

Hot Tags: Goji berry extrakt, Čína, výrobcovia, dodávatelia, hromadné
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie
Online customer service
Online customer service system