Kategória produktu
Kontaktujte nás

Shanghai topánok vysoko International Trade Co, Ltd

Pridať: izba 308, North Wanke kreatívne štvrťrok, No2000, Dongming Road, Pudong novej štvrti, Šanghaj, Čína

Tel:86-21-66531378

Fax: 86-21-66531373

E-mail:sales@ingredient4health.com

Služba hotline
+86-21-66531378

Olivový Leaf Extract

Olivy, tiež známy ako čínsky olív, ovocia je zelený bol pomenovaný. Olivový ovocie je bohaté na vápnik a vitamín C, tam je veľký zisk pre ľudí. Je to druh ihličnatý strom, pôvodom z Číny. olív je potrebné pestovať 7 rokov staršie obdobia vo všeobecnosti okolo októbra každý rok. List olivový...

Podrobnosti o produkte

Olivy, tiež známy ako čínsky olív, ovocia je zelený bol pomenovaný. Olivový ovocie je bohaté na vápnik andvitamin C, tam je veľký zisk pre ľudí. Je to druh ihličnatý strom, pôvodom z Číny. olivový potrebné tocultivate 7 rokov, zrelý obdobia vo všeobecnosti okolo októbra každý rok. List olivový extrakt z olivetree, aktivita zložkou je Oleuropein a hydroxytyrosolu, široko používané pre potraviny, medicíny, zdravotníckych produktov a kozmetiky, majú silné antioxidačné, relaxáciu hladkého svalstva ciev, zníženie krvného tlaku a protirakovinovým účinkom.

Názov produktu

Olivový leaf extract

Časť použitého zariadenia

Leaf

Špecifikácia

Oleuropein10 %-60_%
Hydroxytyrosolu 5% - 20%

Balík

25kg/bubon

Prírodné olivové lístia a výťažky z olivovníka (OLE), sú teraz na trh ako anti-aging, imunostimulačné a aj antibiotiká. Biologické skúšky supportits antibakteriálne, antimykotické a protizápalové účinky na laboratórne úrovni. Tekutý extrakt, vyrobené priamo z čerstvých olivových listov nedávno získal medzinárodnú pozornosť, keď bolo preukázané, že majú antioxidačné kapacity takmer dvojnásobok zelený čaj extrakt a 400% vyššia než vitamín C.

Olivový extrakt hydroxytyrosolu má silné antioxidačné vlastnosti. Po gallic kyselina, hydroxytyrosolu je veril byť jeden z najsilnejších antioxidantov. Jeho oxygen radical absorbancia kapacita je až desaťkrát vyššia ako zelený čaj, a dva krát vyššia ako CoQ10.
Olivy, lístia a olivová dužina riasach trochu hydroxytyrosolu.
Štúdie ukázali, že nízke dávky hydroxytyrosolu znižuje následky sidestream dymu-indukovanej oxidačný stres u potkanov.
1. bráni rastu každý vírusov, baktérií, plesní a prvokov a ich zabíjanie.
2. Prevencia vzniku prechladnutia, chrípka a celý rad vírusov, kvasiniek, húb a plesní problémy bakteriálnych infekcií a parazitov.
3. silné účinky na anti-infekčné ochorenia.
4. byť smrtiace pre niektoré nádorové bunky na základe itand #39; s všeobecnými imunitný posilnenie vlastnosti.
5. byť užitočné pre liečbu oportúnnych infekcií spojených s HIV
6. zníženie krvného tlaku, zvýšenie prietoku krvi v koronárnych tepien, zmierňuje arytmie, prevencia kôrnateniu tepien.
7. zlepšenie auto-imunitný ochorenia
Aplikácia
1.Broad-spektrum antimikrobiálnej aktivity: má dobrý vplyv na infekčných a zhubných mikroorganizmov. List olivový extrakt poskytuje boj s mikróby bezpečná a účinná liečba. Štúdia tiež ukázala, že extrakt z ľudského tela len útok patogénov a ké črevné baktérie neškodné, čo je jeho Ďalšou výhodou mimo syntetických antibiotík.
2. posilnenie imunitného systému: niektorí lekári sa úspešne používa Olivový Nálev z listov medicínsky nevysvetliteľné choroby, ako je chronický únavový syndróm a fibromyalgia liečbu pacientov. To môže byť dôsledkom priamou stimuláciou imunitného systému.
3. kardiovaskulárnych ochorení: list olivový extrakt môže znížiť arteriálnej nepohodlie spôsobené nedostatočným prietokom, zníženie vysokého krvného tlaku a inhibície oxidácie cholesterolu.

Funkcia:
1. Oleuropein Olivový Nálev z listov sa používa pri odstraňovaní vírusov.
2. olivový leaf extract oleuropein môže brániť kôrnateniu tepien.
3. ako dôležité lekárske rawy, list olivový extrakt možno znížiť krvný tlak.
4. ako účinný antioxidant, oleuropein list olivový extrakt môže zabrániť kôrnatenie tepien.
5. olivový leaf extract oleuropein môže zvýšiť prietok krvi v koronárnych tepien, zmierniť arytmie.
6. pri posilňovaní imunity a zlepšenie autoimunitné poruchy., list olivový extrakt oleuropein hrá dôležitú úlohu.
7. olivový leaf extract oleuropein sa používa anti-diabetes.anti-virus, antibakteriálne, anti-húb a proti prvokom.

1. medicíny
Výrobu terapeutické vírusov, baktérií, prvokov, parazitov a chorôb spôsobených krv sajúci hmyz a ďalších nových liekov, nové lieky a liečbu prechladnutia.
2. zdravé jedlo
Olivový leaf extract hlavne používať ako výživový doplnok pre reguláciu imunity.
3. pleť
Vysoké hladiny list olivový extrakt je používaný hlavne pre starostlivosť o pleť, môžete chrániť kožné bunky pred poškodením UV, účinne udržiavať pokožku jemnú a pružnú pokožku, pleť omladenie efekt. Microherb vysoký obsah 80% oleuropein prípravkov starostlivosti o pleť špeciálne pre dizajn vysoko aktívne látky, svetlé farby, veľmi vhodný pre kozmetických prípravkov.

Sme pyšní na zavádza nás ako jeden z popredných list olivový extrakt výrobcov a dodávateľov v Číne na vás. Pomáha moderné vybavenie a technológie, srdečne vítame vás nakúpiť hromadne olivový leaf extract s rozumnou cenou od nás.

Hot Tags: list olivový extrakt, Čína, výrobcovia, dodávatelia, hromadné
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie
Online customer service
Online customer service system