Kategória produktu
Kontaktujte nás

Shanghai topánok vysoko International Trade Co, Ltd

Pridať: izba 308, North Wanke kreatívne štvrťrok, No2000, Dongming Road, Pudong novej štvrti, Šanghaj, Čína

Tel:86-21-66531378

Fax: 86-21-66531373

E-mail:sales@ingredient4health.com

Služba hotline
+86-21-66531378

Cesnakový extrakt

Čo je to Cesnak extrakt? Cesnak je člen rodiny cibule a charakteru ' s najviac všestranných liečivých rastlín. Cesnak sa používa po celom svete tisíce rokov pre širokú škálu podmienok. To bolo cenené od prvých záznamov civilizácie pre jeho použitie v liečbe...

Podrobnosti o produkte

Čo je to Cesnak extrakt?
Cesnak je člen rodiny cibule a natureand #39; s najviac všestranných liečivých rastlín. Cesnak sa používa po celom svete tisíce rokov pre širokú škálu podmienok. To bolo cenené od prvých záznamov civilizácie pre jeho použitie v liečbe rán, infekcie, nádory a črevné parazity.

Názov produktu

Cesnakový extrakt

Časť použitého zariadenia

Cesnaku žiarovka

Špecifikácia

Cesnak prášok/granule

Cesnak extrakt allicín 0,2% - 5%

Cesnak extrakt Alliin 0,2% - 15%

Čierny cesnak prášok/čierna cesnakový extrakt

Balík

25kg/bubon

Aké sú zdravotné výhody?
Cesnak doplnky môžu zlepšiť mnohé procesy, ktoré môžu viesť k kardiovaskulárnych ochorení. Cesnak sa používa ako krv tenší a antikoagulačnej vyriešiť krvných zrazenín a zlepšenie krvného obehu. To bolo preukázané pri znižovaní hladiny cholesterolu zvyšujú úroveň požitkov HDL (lipoproteínov s vysokou hustotou), takzvaný dobrý cholesterol.
Cesnak má veľkú hodnotu ako doplnok, pomáha udržiavať zdravý krvný obeh, bilancia cukru v krvi a tlaku, zníženie hladiny tuku v krvi, dlhodobých stravy a zvýšenie odolnosti proti infekciám. Môže byť používaný s konvenčnými antibiotiká podporovať ich akciu a zahnala vedľajšie účinky.
Cesnak sa tiež používa pri liečbe infekcie horných dýchacích ciest (najmä bronchitída), neskoré-počiatok diabetes, močových infekcií, akné, astma, sinusitída, artritída a vredy.
Prínosy Cesnak extrakt:
1. proti rakovine akcií: ľudské Populačné štúdie ukazujú, že jesť cesnak pravidelne znižuje riziko pažeráka, žalúdka a hrubého čreva. Toto je čiastočne kvôli garlicand #39; s schopnosť znižovať tvorbu karcinogénnych zlúčenín.
2. obehové účinky: viac ako 250 publikácie ukázali, že cesnak podporuje kardiovaskulárny systém. Môže znížiť hladinu cholesterolu a triglyceridov v krvi, inhibujú doštičiek lepivosti (agregácie) a zvýšiť fibrinolýzy, ktorá má za následok spomalenie zrážanlivosť krvi. Je mierne antihypertenzíva a má antioxidačnú aktivitu.
3. antimikrobiálnej aktivity: Cesnak má antibakteriálne, antivírusové a protiplesňové aktivityA #39; To môže pracovať proti niektoré črevné parazity.
4. vysoký krvný tlak: Cesnak je považovaný za jeden z najúčinnejších prostriedkov na zníženie krvného tlaku. Tlak a napätie sú znížená, pretože to má moc zmierniť kŕče malých tepien.
5. tráviaci systém poruchy: Cesnak je jedným z najviac prospešné potraviny pre tráviaci systém. Cvičenie priaznivý vplyv na lymfatické, pomáha v odstraňovaní škodlivých odpadových látok v tele. Stimuluje Peristaltická akcie a vylučovanie tráviacich štiav. Rozdrvené strúčiky cesnaku môže byť podávaný vo vode alebo v mlieku a prijaté pre všetky druhy porúch trávenia. Má antiseptický účinok a je výborný prostriedok pre infekčné choroby a zápaloch žalúdka a čriev.
6. kožné poruchy: cesnak bol tiež úspešne použitý pre celý rad kožných ochorení pupienky zmizne bez jaziev pri dotyku s surového cesnaku niekoľkokrát denne. Dokonca veľmi perzistentná forma akné, utrpeli niektorí dospelí tiež bol uzdravený s cesnakom. Vonkajšie použitie cesnak vyčistí pleť škvrny a pupienok a varí.
7. čierny kašeľ: Cesnak je výborný prostriedok na čierny kašeľ. Sirup cesnak sa má podávať v dávkach päť kvapiek na čajovú dva alebo trikrát denne v tomto stave. Podávať častejšie Ak kašeľ kúzla sú časté a násilné.

Sme pyšní na zavádza nás ako jeden z popredných Cesnak extrakt výrobcov a dodávateľov v Číne na vás. Pomáha moderné vybavenie a technológie, Srdečne Vás pozývame na nákup bulk cesnakový extrakt s rozumnou cenou od nás.

Hot Tags: Cesnak extrakt, Čína, výrobcovia, dodávatelia, hromadné
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie
Online customer service
Online customer service system