Kategória produktu
Kontaktujte nás

Shanghai topánok vysoko International Trade Co, Ltd

Pridať: izba 308, North Wanke kreatívne štvrťrok, No2000, Dongming Road, Pudong novej štvrti, Šanghaj, Čína

Tel:86-21-66531378

Fax: 86-21-66531373

E-mail:sales@ingredient4health.com

Služba hotline
+86-21-66531378

Zelenej kávy fazule extrakt

Zelené kávové zrno extrahovať pochádza z Európy a je štandardizovaný na viac ako 99% chlorogenová kyselina. Chlorogenová kyselina je zlúčenina prítomný v káve. Ktoré boli dlho známe pre svoje výhodné vlastnosti. Toto liečivo zv Green Coffee Bean vynikajúcou agent absorbovať zadarmo...

Podrobnosti o produkte

Zelené kávové zrno extrahovať pochádza z Európy a je štandardizovaný na viac ako 99% chlorogenová kyselina. Chlorogenová kyselina je zlúčenina prítomný v káve. Ktoré boli dlho známe pre svoje výhodné vlastnosti. Toto liečivo zv Green Coffee Bean výborný prostriedok na pohlcovať voľné kyslíkové radikály; rovnako ako pomáha odvrátiť hydroxylové radikály, ktoré prispievajú k poškodzovaniu buniek v tele. Zelená kávové zrná majú silné polyfenoly, ktoré pôsobia na zníženie voľných kyslíkových radikálov v tele, ale je štandardizovaný na viac ako 99% kyselina chlorgénová, diétne polyfenolov, ktorý pomáha regulovať metabolizmus. Výsledky testov ukázali, zelené kávové zrno mal viac než zdvojnásobiť sadzbu kyslíka radical absorbancia schopnosti v porovnaní s zeleného čaju a hroznového semená výťažky.

Názov produktu

Zelenej kávy fazule extrakt

Časť použitého zariadenia

Ovocie

Špecifikácia

40-50% kyseliny chlorogénovej
Kofeín 5%, 10%

Balík

25kg/bubon

Zelených kávových bôbov extrakt je látka, ktorá je odvodená z nepražených zelené kávové zrná. Extrakt obsahuje početné polyfenolové zlúčeniny ako chlorogenová kyselina. Boli objavené tieto zlúčeniny majú silné antioxidačné vlastnosti. Nepražených zelené kávové zrná sú oveľa lepším zdrojom antioxidantov ako pražených kávových zŕn.

Zelenej kávy fazule extraktje vyrobený z nepražených zelené fazuľky Coffea Arabica l, ktorého živiny nie boli zničené a nutričná hodnota je vyššia ako praženej kávy. Zelené kávové zrno má silný anti-oxidant a tuku hromadeniu potlačenie objektov.
Antioxidanty v zelenej kávy fazule extrakt sú známe akokyseliny chlorogénovej. Pôsobí ako chudnutie a zdraviu prospešné látky.
Kyselina chlorgénová preukázalo antagonistické vplyv na transport glukózy a tiež bolo zistené, že významne odďaľuje vychytávanie glukózy z tenkého čreva. Štúdie zistili chlorogenová kyselina znižuje riziko vzniku cukrovky, znižuje krvný tlak a bojuje proti zápalu. Zelenej kávy fazule extrakt je tiež skvelé pre športové formulácie, pretože to môže fungovať na stimuláciu produkcie kortizón a adrenalín v tele vedie k väčšiu výdrž. Niektoré výskumy naznačujú, to môže dokonca pomôcť chrániť proti choroby ako sú choroby srdca udržať zdravé cievy.Rongsheng's zelenej kávy fazule extrakt je rozpustné vo vode, čo umožňuje jej jednoduché pridávanie v nápojoch.

1. chlorogenová, dlho známy ako antioxidant s potenciálne protirakovinovú aktivitu, spomaľuje uvoľňovať glukózu do krvného riečišťa po jedle.
2. kávových bôbov extrakt môže znížiť hladina cukru one'sblood, potlačenie chuti do jedla, zníženie krvného tlaku a zníženie hladiny viscerálneho tuku
3. kávových bôbov extrakt je užitočný v boji proti voľným radikálom v našom tele, ktoré môžu poškodiť naše bunky a prispieť k podmienkam ako napríklad kardiovaskulárne ochorenia. Výsledky testov ukázali, zelené kávové zrno mal viac než zdvojnásobiť sadzbu kyslíka radical absorbancia schopnosti v porovnaní s zeleného čaju a hroznového semená výťažky.
4. kávových bôbov extrakt môže pôsobiť ako účinný liek proti bolesti najmä pre migréna lieky

Hlavné funkcie
1. chlorogenová, dlho známy ako antioxidant s potenciálne protirakovinovú aktivitu, spomaľuje uvoľňovať glukózu do krvného riečišťa po jedle.
2. lower jednýma #39; sblood hladinu cukru v krvi, potlačenie chuti do jedla, zníženie krvného tlaku a zníženie hladiny viscerálneho tuku.
3. užitočné v boji proti voľným radikálom v našom tele, ktoré môžu poškodiť naše bunky a prispieť k podmienkam ako napríklad kardiovaskulárne ochorenia. Výsledky testov
ukázali Green Coffee Bean mal viac než zdvojnásobiť sadzbu kyslíka radical absorbancia schopnosti v porovnaní s zeleného čaju a hroznového semená výťažky.
4. pôsobí ako účinný liek proti bolesti najmä pre migréna lieky;
5. znížiť riziko cukrovky.

Sme pyšní na zavádza nás ako jeden z popredných zelenej kávy fazule extrakt výrobcov a dodávateľov v Číne na vás. Pomáha moderné vybavenie a technológie, Srdečne Vás pozývame na nákup bulk zelenej kávy fazule extrakt s rozumnou cenou od nás.

Hot Tags: zelenej kávy fazule extrakt, Čína výrobcovia, dodávatelia, hromadné
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie
Online customer service
Online customer service system