Kategória produktu
Kontaktujte nás

Shanghai topánok vysoko International Trade Co, Ltd

Pridať: izba 308, North Wanke kreatívne štvrťrok, No2000, Dongming Road, Pudong novej štvrti, Šanghaj, Čína

Tel:86-21-66531378

Fax: 86-21-66531373

E-mail:sales@ingredient4health.com

Služba hotline
+86-21-66531378

Huperzine Serrata extrakt

Popis/kontrol: Huperzine A bolo preukázané, lepšie ako drogy licencovaný na liečbu Alzheimerovej choroby, vrátane popredných anticholín sterase drog fyzostigmín a Takrín. Huperzine A zlepšiť učenie a pamäť u myší lepšie ako Takrín. Na rozdiel od fyzostigmín a Takrín, Huperzine A...

Podrobnosti o produkte

Popis/kontrol:
Huperzine A bolo preukázané, lepšie ako lieky licencovaný na liečbu Alzheimerovej choroby, vrátane popredných anticholín sterase drog fyzostigmín a Takrín. Huperzine A zlepšiť učenie a pamäť u myší lepšie ako Takrín. Na rozdiel od fyzostigmín a Takrín, Huperzine A pôsobí špecificky na bolesť v mozgu, skôr než bolesť nájsť inde v tele t.j. oveľa menej je zbytočné na relevantné účinky. Na rozdiel od fyzostigmín a Takrín, Huperzine A nezdá sa viazať na receptory centrálneho nervového systému, ktoré môžu spôsobiť nepriaznivé vedľajšie účinky. Jej účinky trvajú 10 až 12 krát dlhšie fyzostigmín a Takrín (až 8 hodín).

Názov produktu

Huperzia serrataextract

Časť použitého zariadenia

Celá rastlina

Špecifikácia

1-98% Huperzine

Balík

25kg/bubon

* Huperzia serrata (TCM = Qian Ceng Ta/Jin Bu Huan) je rastlina známa ako firmoss, ktorý obsahuje
inhibítor huperzine acetylcholínesterázy asi A. Je široko distribuovaný over-the-counter ako nootropné a výživových doplnkov.
* Tento druh je domáci v Číne, Indii a juhovýchodnej Ázii.
* Huperzine A je reverzibilný acetylcholínesterázy asi inhibítora a antagonista NMDA receptorov,
prechádza cez krv - bariéra mozgu. 2013 meta-analýza zistila, že huperzine A môže byť účinná
zlepšuje kognitívne funkcie, globálne klinického stavu a každodenné aktivity pre osoby s Alzheimerovou chorobou.
* Huperzine A sa predáva ako doplnok stravy s nárokmi pre svoju schopnosť zlepšiť
pamäť a duševné funkcie. Huperzine A môže tiež mať možná úloha pri liečbe

Huperzine A je extrahovaný z rastliny zvanej čínskych club moss (Huperzia serrata) látky. V tradičnej čínskej medicíny, čínskymi club moss už dlho používa na zníženie zápalu a ostriť pamäť. Predáva sa ako potravinový doplnok, huperzine A je zvyčajne chválil ako liečba Alzheimerand #39; s chorobou.
Huperzine A je extrahovaný z huperzia serrata. Je to acetylcholínesterázy asi inhibititor a antagonistom NMDA receptora. Štruktúra komplexu huperzine A s acetylcholínesterázy asi zistila pomocou röntgenovej kryštalografie.
Už niekoľko rokov, Huperzine A bol skúmaný ako možná liečba pre ochorenie charakterizované neurodegeneráciu – najmä Alzheimerand #39; s chorobou. Hoci niektoré výskumy naznačujú, bude užitočné, celkové dôkazy nie je presvedčivý dosť na to, aby sa neodporúča ako liek, a málo je známe o jeho bezpečnosť.
[Použitie Huperzine A]
Huperzine A bolo zistené, že pôsobia ako inhibítor cholínesterázy, druh lieku používaný na zabráneniu poruchy acetylcholínu (chemická podstatné pre učenie a pamäť).
Nie je len používa ako liečba pre Alzheimerand #39; s chorobou, huperzine A je tiež povedal, na zlepšenie učenia a pamäť a chráni pred vekom úbytku kognitívnych funkcií.
Okrem toho, huperzine A niekedy sa používa na zvýšenie energie, zvýšiť bdelosť a pomoci pri liečbe myasthenia gravis (autoimunitné ochorenie, ktoré postihuje svaly).
Huperzine A predáva ako potravinový doplnok tvrdenia pre svoju schopnosť zlepšiť pamäť a duševné funkcie.
[Výhody Huperzine A]
Zatiaľ čo výskum o zdravotných účinkoch huperzine A je pomerne obmedzený, thereand #39; s určitý dôkaz, že huperzine A môžu ponúknuť určité výhody. Prezrieť Tua #39; s pozrieť na niektoré kľúčové nálezy v dostupných výsledkoch výskumu:
1) Alzheimerand #39; s chorobou
(2) rozšírenie pamäte

Sme pyšní na zavádza nás ako jeden z popredných huperzine serrata extrakt, výrobcov a dodávateľov v Číne na vás. Pomáha moderné vybavenie a technológie, srdečne vítame vás kúpiť hromadne huperzine serrata extrakt s rozumnou cenou od nás.

Hot Tags: Huperzine serrata extrakt, Čína, výrobcovia, dodávatelia, hromadné
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie
Online customer service
Online customer service system