Kategória produktu
Kontaktujte nás

Shanghai topánok vysoko International Trade Co, Ltd

Pridať: izba 308, North Wanke kreatívne štvrťrok, No2000, Dongming Road, Pudong novej štvrti, Šanghaj, Čína

Tel:86-21-66531378

Fax: 86-21-66531373

E-mail:sales@ingredient4health.com

Služba hotline
+86-21-66531378

Huba Reishi extrakt

Ganoderma lucidum, nazývaná aj Ling-Zhi (čínsky) čo je purpurovo-hnedá huba s dlhú stopku, hnedé spóry a fan-tvare klobúka má vzhľad, lesklé, potiahnuté lakom. Ganoderma lucidum rastie na rozkladajúcich dreva alebo stromu pahýle, preferring japonskej slivka, ale tiež nájsť na duba. ...

Podrobnosti o produkte

Ganoderma lucidum, nazývaná aj Ling-Zhi (čínsky) čo je purpurovo-hnedá huba s dlhú stopku, hnedé spóry a fan-tvare klobúka má vzhľad, lesklé, potiahnuté lakom. Ganoderma lucidum rastie na rozkladajúcich dreva alebo stromu pahýle, preferring japonskej slivka, ale tiež nájsť na duba. Hríb je pôvodom z Číny, Japonska a Severnej Ameriky, ale pestuje po celom iných ázijských krajín. Pestovanie ganoderma lucidum je zdĺhavý a komplikovaný proces.

Názov produktu

Reishi huba extrakt

Časť použitého zariadenia

Nadzemnej časti

Špecifikácia

Polysaccharide10 %-50_%

Balík

25kg/bubon

Ganoderma lucidum extrakt môže mať niektoré protinádorové, imunomodulačné aktivity, podporované niektoré štúdie o polysacharidy, terpény a ďalších bioaktívnych látok izolovaných z plodníc a mycelia tejto huby. Mechanizmy, ktoré ganoderma lucidum extrakt môže ovplyvniť rakoviny sú neznáme a môžu zamerať rôznych oblastí vývoja rakoviny: inhibícia angiogenézy (vzniku arteriálnych ciev v nádore) sprostredkovaná cytokínov, cytoxicity, inhibuje migráciu rakovinových buniek a metastázy, a vyvolanie a posilnenie apoptózu nádorových buniek.
Kolísanie medzi prípravky a potenciálne negatívne vedľajšie účinky nemožno vylúčiť. Ganoderma lucidumand #39; extrakty možno adaptogénne, antialergické a antihypertenzívnu kvôli prítomnosti triterpény. Okrem týchto vlastností extraktu ganoderma lucidum zistilo protizápalové, antivírusové, anti-parazitný, protiplesňové, antidiabetickej, anti-hypotenzívny a ochranné pečene. Ganoderma lucidum sa zistilo taktiež inhibuje agregáciu trombocytov a na zníženie krvného tlaku, cholesterolu a cukru v krvi.
Ganoderma lucidum extrakt môže konať ako krvný tlak stabilizátor, antioxidant, analgetikum, obličiek a nervové tonikum. Používa sa v prevencii bronchitída a kardiovaskulárnej liečbe a liečbe vysokej hladiny triglyceridov, vysoký krvný tlak, Hepatitída, alergie, chemoterapia podpora, HIV podporu, a únava a výškovej choroby.
1) Ganoderma/Reishi húb, tiež známy ako Ling-Zhi (čínsky), ukázali v posledných štúdií má byť užitočné pre zdravie srdca, vrátane normálnej hladiny cholesterolu, krvného tlaku a podporu obehového systému. Huba Ganoderma/Reishi obsahuje vysoké množstvo polysacharidov, ktoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie imunitného systému
(2) Ganoderma/leskokôrka sa používa ako tonikum a sedatívum. Podľa tradičnej čínskej medicíny, reishi bola myšlienka andquot; mend heart.andquot; Reishi je kardio tonikum, ktorá podporuje normálny krvný a kyslíka do srdca
3) Ganoderma/Reishi je jedným z najhodnotnejších rastliny v čínskych liekopisu.
Reishi sa používa pre viac ako tisíc rokov ako zázračný liek na rôzne ochorenia od traumatické rany, zápaly, vredy v rôznych
1. protinádorovej aktivity
2. zlepšiť imunitný systém: (bronchitídy a astmy, alergickej nádchy, herpes sexuálnych chorôb a infekcie HIV) 3. Kardiovaskulárne zdravie: (vysoký krvný tlak a znižuje zhlukovanie krvných doštičiek)
4. na ochranu pečeňových funkcií (liečba chronickej a akútnej hepatitídy b)
5. podporovať činnosť nervovej sústavy a
6. proti starnutiu
1. leskokôrka extrakt sa používa na liečbu celkovú únavu a slabosť, astma, nespavosť a kašeľ;
2. huba Reishi
extrakt je pokladaný ako elixír života od dávnych čias a je zriedkavé a traditioal čínskej medicíny v Číne
3. leskokôrka extrakt môžete tiež zachovať vitalitu, posilniť postavu, majú ružové Komplexonu, anti-Senilná. Predĺžiť život, liečenie spotrebou choroby.

Sme pyšní na zavádza nás ako jeden z popredných huba reishi extrakt výrobcov a dodávateľov v Číne na vás. Pomáha moderné vybavenie a technológie, srdečne vítame vás kúpiť hromadne reishi húb extrakt s rozumnou cenou od nás.

Hot Tags: huba Reishi extrakt, Čína, výrobcovia, dodávatelia, hromadné
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie
Online customer service
Online customer service system