Kategória produktu
Kontaktujte nás

Shanghai topánok vysoko International Trade Co, Ltd

Pridať: izba 308, North Wanke kreatívne štvrťrok, No2000, Dongming Road, Pudong novej štvrti, Šanghaj, Čína

Tel:86-21-66531378

Fax: 86-21-66531373

E-mail:sales@ingredient4health.com

Služba hotline
+86-21-66531378

Zázvorový extrakt

Zázvor, podzemné stonky alebo pakorene rastliny Zingiber officinale bol používaný ako liek v ázijských, indickej a arabskej bylinné tradície od staroveku. V Číne, napríklad zázvor sa používa na podporu trávenia a liečbu žalúdočná nevoľnosť, hnačka a nauzea pre viac ako...

Podrobnosti o produkte

Zázvor, podzemné stonky alebo pakorene rastliny Zingiber officinale bol používaný ako liek v ázijských, indickej a arabskej bylinné tradície od staroveku. V Číne, napríklad zázvor má boli použité na podporu trávenia a liečbu žalúdočná nevoľnosť, hnačka a nauzea pre viac ako 2000 rokov. Od dávnych čias, zázvor má boli tiež pomáhajú pri liečbe artritídy, koliky, hnačky a ochorenia srdca.
Okrem týchto liečivých použití zázvor naďalej uznávaná na celom svete ako dôležité varenie korenie a je veril pomôcť prechladnutie, chrípku-ako symptómy, bolesti hlavy a dokonca aj bolestivé menstual obdobia. Domáci v Ázii, kde jeho použitie ako kulinárske koreniny pokrýva aspoň 4400 rokmi, zázvor rastie v úrodných, vlhkých, tropických pôdy.

Názov produktu

Zázvorový extrakt

Časť použitého zariadenia

Koreň

Špecifikácia

Gingerol5 %-20_%

Balík

25kg/bubon

Zázvor je korenie, ktoré sa používa na varenie a je tiež konzumované celé ako pochúťka alebo medicína. Je podzemné stonky rastliny zázvoru, Zingiber officinale. Rastliny zázvoru má dlhú históriu pestovania, pôvod v Ázii a pestuje v Indii juhovýchodnej Ázii, západnej Afrike a Karibiku. Skutočný názov pre zázvor je koreň zázvoru. Však to je obyčajne označovaná ako zázvor, zmysle, je dobre známy.
Extrakt zo sušeného zázvoru je zmes, ktorá má mnoho účinných zložiek, vrátane sušeného zázvoru olej, rovnako ako antioxidant gingerol (gingiberol, zingiberone a shogaol, atď.)
To má mnoho fyziologických funkcií a účinnosti uvedené, ako je zníženie krvných lipidov, znižuje krvný tlak, zmäkčenie ciev, prevencia infarktu myokardu, prevenciu a liečbu cholecysitis a žlčové kamene, zmiernenie a odstránenie bolesti brucha trpel gastroduodenul vred, liečba prechladnutia, znížením vážiť a eliminuje andquot; Senilná plaqueandquot;. Disponuje tiež špeciálne účinnosti striedajúci morskú chorobu a carsick.
Zázvorový extrakt je široko používaný ako dôležité korenie, rovnako ako tráviace pomoci pre mierne žalúdočná nevoľnosť, to môže tiež pomôcť prevenciu alebo liečbu nauzey a vracania spojených s kinetózou, tehotenstvo a chemoterapiou. Okrem toho je možné pomôcť liečiť artritídu, koliky, hnačky a ochorenia srdca
Zázvorový extrakt Gingerols je jeden s silné protirakovinové účinky. Výhodou antioxidant gingerol je jeho schopnosť bojovať s rakovinou a podporu rakoviny buniek Apoptóza (bunkovej smrti). Niektorí ľudia pridali do ich šťavy nalačno režim častejšie prístup tohto korenia. Relatívne ázijskej populácie spotrebúva viac zázvoru v potrave ako súčasť korenia pridávané v ich jedál.
2 funkcie:
* Liečbu nevoľnosti, prechladnutie, coughsdyspepsia a koliky,
* Znižuje bolesti od artritídy
* Krvi stenčovanie a zníženie hladiny cholesterolu objektov (liečba srdcových)
* Liečbe hnačky, cukrovka
* Anti-cancerAnti-bakteriálne
3, aplikácie:
1. uplatňovať v oblasti zdravej výživy, široko používaný v potravinárstve prísad, ktorá môžu byť pridaná do mliečne, nápoj, zdravotníckymi výrobkami, pečivo, studené nápoje, želé, chlieb, mlieko a tak ďalej;
2. aplikovaný v kozmetickej oblasti, je to druh polyméru vo vode rozpustných prírodných extraktov s sntiphlogistic
sterilizačný účinok. Tak môže byť používaný ako nový druh vysoko hydratačný namiesto glycerínu;
3. uplatňovať vo farmaceutickej oblasti, je surovina novú tradíciu medicíny, ktorý sa často pridáva výrobkami obličky.
4. uvoľnenie nevoľnosť a vracanie príznaky stalo nevoľnosť pri jazde, tehotenstvo, postoperation.
5. posilnenie pohybu čriev, podpora krvného obehu, liečba dyspepsia, zápcha, diarrheaand ďalších ochorení zažívacieho ústrojenstva.
6. inhibujúce syntézu prostaglandínov, liečbe reumatoidnej artritídy a hyperosteogeny.
7. znižuje viskozitu trombocytov a akumulácie zlepšiť kardiovaskulárne zdravie.
8. anti-oxidačné, účinne odstraňuje voľné radikály;
9. s funkciou potu a zmierniť únavu, slabosť, anorexia a iné príznaky;
10. Podpora chuti do jedla, usadzovacej podráždený žalúdok;
11. Anti-bakteriálne, zmierniť bolesť hlavy, závraty, nevoľnosť a ďalšie príznaky.

Sme pyšní na zavádza nás ako jeden z popredných zázvor extrakt výrobcov a dodávateľov v Číne na vás. Pomáha moderné vybavenie a technológie, Srdečne Vás pozývame na nákup bulk zázvor extrakt s rozumnou cenou od nás.

Hot Tags: zázvorový extrakt, Čína výrobcovia, dodávatelia, hromadné
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie
Online customer service
Online customer service system