Kategória produktu
Kontaktujte nás

Shanghai topánok vysoko International Trade Co, Ltd

Pridať: izba 308, North Wanke kreatívne štvrťrok, No2000, Dongming Road, Pudong novej štvrti, Šanghaj, Čína

Tel:86-21-66531378

Fax: 86-21-66531373

E-mail:sales@ingredient4health.com

Služba hotline
+86-21-66531378

Fructus Cnidii extrakt

Cnidium môžu zlepšiť podmienky vrátane impotencie, ženskej neplodnosti, vaginálne svrbenie a kvasinkových infekcií. Často spôsobuje zhoršenie príznakov u mužov s chronickou spermatorrhea a predčasnej ejakulácie. Cnidium má niektoré sťahujúce kvalitu, čo znamená, že to pomôže zabrániť...

Podrobnosti o produkte

Cnidium môžu zlepšiť podmienky vrátane impotencie, ženskej neplodnosti, vaginálne svrbenie a kvasinkových infekcií. Často spôsobuje zhoršenie príznakov u mužov s chronickou spermatorrhea a predčasnej ejakulácie. Cnidium má niektoré sťahujúce kvalitu, čo znamená, že to pomôže zabrániť predčasnej ejakulácie u mužov. Okrem toho Cnidium semeno má dezinfekčné vlastnosti a môže byť použitá externe, ako umývanie na rany, najmä v oblasti genitálií.
Je to jednoročná bylinka, výška leaf je alternatívne, compundumbel, elipsovitý, 2-4 mm dlhé, s priemerom približne 2 mm. Externe sivasto-žltá alebo sivastý-hnedá; s 2outcurved stylopods na summite, a niekedy sa jemné ovocné stonka na základni. Chrbtová povrch mericarps s piatimi tenké a pozdĺžnych rebier, commissural povrch a sploštené, s dvoma hnedá mierne zvýšený pozdĺžnych rebier. Oplodie lax a krehké, ľahko sa preniesla, semená malé, šedo-hnedá a mastná. Zápachu, aromatická; chuť, štipľavý, chladné a necitlivé.

ProductName

Fructus cnidii extrakt

Časť použitého zariadenia

Ovocie

Špecifikácia

Osthole5 %-98_% HPLC

Balík

25kg/bubon

Osthole má vplyv na spasmolysising, zníženie bloodpressure, anti-arytmiu, zlepšenie funkcie imunitného systému a široké spektrum antibacterium. Vnútri tela teplý obličiek a invigorat Yang vodičky, vyhostiť vietor a odstrániť vlhkosť, ako liečba impotencia, neplodnosť, morbídne leukorrhea a dolnej časti chrbta bolesti, pri liečbe trichomonad ochorení, vulvy svrbenie a ekzém mimo rovnako.
Funkcia:
1, predbežné štúdie ukazujú niektoré zlúčenín v cnidium monnieri môže mať anti-histamín, proti svrbeniu, anti-hubové, andanti-bakteriálne účinky, spolu s tým vplyv na osi hypofýza-adrenocortex.
2, pevnosti kostí: štúdie na hlodavcoch ukazujú, že cnidium monnieri môže zlepšiť silu kostí (kumaríny z ovocia toho cnidiummonnier inhibuje tvorbu a diferenciáciu osteoklastov multinucleated potkanov). Chloroform frakcia z surový extrakt zistilo najviac stimulujúce aktivity. Tri kumaríny (osthole, bergapten a imperatorin) boli izolované a ich ovplyvnenie trámcovej proliferáciu prešetrili. Osthole, hlavné farmakologicky aktívnej zložky, výrazne podporovali cellsand #39; činnosť. Bergapten a imperatorin boli menej účinné ako osthole. Tieto výsledky navrhol Cnidium monnieri extrakty môžu mať potenciálne aktivitu proti osteoporóze a jej chloroformu frakcia môže obsahovať aktívne zložky, ktoré stimulujú osteoblastov.
3, Cnidium impotencia alebo erektilná dysfunkcia liečbu: U králikov, kumarín zlúčenina nájsť v cnidium nazýva pomôcť uvoľniť korpusu cavernosa na penis, ktorý by potenciálne pomôcť s prietokom krvi v tých witherectile dysfunkcia našla osthol alebo osthole.
Osthole je prirodzený extrahovaný forme spoločnej cnidium. Cnidium osiva boli veľmi bežne používané v zmesi určené na obličky v teple a posilniť yang energie. itand #39; používa sa predovšetkým s cieľom prekonať sexuálne malátnosť a posilnenie sexuálnej potencie. klasiku opakovane spomenul ako afrodiziakum.
Funkcia:
1 má sterilizácia a protisvrbivé vplyv a môže byť použitý pre gynekológov
2 otepľovanie obličky a afrodiziakum pre menand #39; s sexuálneho zdravia
3 odtlakovaním, antiarytmické účinky, liečba kardiovaskulárnych ochorení
4 to je široko používaný v oblasti uplatňovania kozmetiku, hlavne pre sterilizáciu svrbenie kože, zabránenie príznaky alergie.
Aplikácie:
Osthole je široko používaný v oblastiach heath výrobkov. Osthole môže byť použitý ako tonikum výrobku na mužskej impotencie
aktívne zložky liekov pre gynekologické choroby.
Osthole je široko používaný v oblastiach medicíny výrobkov. Osthole tiež sa používa ako tonikum produktu na akútne exsudatívne kožné ochorenia.
Zdroje:
Spoločné Cnidium extrakt je jednoročná bylinka, výška 30 ~ 80cm. Krídlo je alternatívne, compundumbel súkvetie. Cremocarp, elipsovitý, 2-4 mm dlhé, s priemerom približne 2 mm. Externe sivasto-žltá alebo sivasto hnedé; s 2outcurved stylopods na summite, a niekedy sa jemné ovocné stonka na základni.
Chrbtová povrch mericarps s piatimi tenké a pozdĺžnych rebier, commissural povrch a sploštené, s dvoma hnedá mierne zvýšený pozdĺžnych rebier. Oplodie lax a krehké, ľahko sa preniesla, semená malé, šedo-hnedá a mastná. Zápachu, aromatická; chuť, štipľavý, chladné a necitlivé.

Sme pyšní na zavádza nás ako jeden z popredných fructus cnidii extraktu, výrobcov a dodávateľov v Číne na vás. Pomáha moderné vybavenie a technológie, srdečne vítame vás kúpiť hromadne fructus cnidii extrakt s rozumnou cenou z nás.

Hot Tags: fructus cnidii extrakt, Čína, výrobcovia, dodávatelia, hromadné
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie
Online customer service
Online customer service system