Kategória produktu
Kontaktujte nás

Shanghai topánok vysoko International Trade Co, Ltd

Pridať: izba 308, North Wanke kreatívne štvrťrok, No2000, Dongming Road, Pudong novej štvrti, Šanghaj, Čína

Tel:86-21-66531378

Fax: 86-21-66531373

E-mail:sales@ingredient4health.com

Služba hotline
+86-21-66531378

Extrakt čiernej ryže

Čo je čiernej ryže? Čierne rice a Zimi sú od ryžu pestovať tráva rastlín dlhodobých charakteristík druhov je vzácne druhy ryže, lepkavá ryža, patriace do kategórie. Čierna ryže vzhľad Mohei, bohaté na živiny, Black Pearl a kráľ sveta metrov v povesti...

Podrobnosti o produkte

Čo je čiernej ryže?
Čierne rice a Zimi sú od ryžu pestovať tráva rastlín dlhodobých charakteristík druhov je vzácne druhy ryže, lepkavá ryža, patriace do kategórie. Čierna ryže vzhľad Mohei, bohaté na živiny, Black Pearl a kráľ sveta metrov v povesti. V starovekej Číne známy ako Gongmi čierna ryža proteín, tuk, sacharidy, vitamíny B, vitamín E, vápnika, fosforu, draslíka, horčíka, železa, zinku a iných živín, živiny-bohaté; Liečenie tela slabosť, závraty, hyphemia, biele vlasy, očné choroby, bolestivosť pásom a bolesť kolena a malátnosť končatín; Prevencia rakoviny.


Názov produktu

Extrakt čiernej ryže

Časť použitého zariadenia

Osivo

Špecifikácia

Organické/konvenčné
Čierna ryže extrakt anthocyanin10 %-25_%
Čierna riceprotein
Farbivo čiernej ryže
Čierna ryže rezistentní škrob

Balík

25kg/bubon

Čierna ryže (tiež známy ako fialová ryža) je rad ryže typov druhu Oryza sativa L., z ktorých niektoré sú lepkavá ryža. Odrody zahŕňajú, ale nie sú obmedzené na indonézske čiernej ryže a thajskej jasmine čiernej ryže. Čierna ryže je vysokú nutričnú hodnotu a je zdrojom železa, vitamínu E a antioxidantov (viac ako u čučoriedky). Trup otruby (vonkajšia vrstva) čiernej ryže obsahuje jednu z najvyšších úrovní antokyanové antioxidantov v potravinách. Zrno má podobné množstvo vlákniny, hnedá ryža a ako hnedá ryža, má mierne, orechovú chuť. V Číne, čiernej ryže je vyhlasoval, že je dobré pre obličky, žalúdok a pečeň. Čierna ryže má hlboké čierne farby a zvyčajne obracia deep purple pri varení. Jej tmavo fialová farba je predovšetkým vďaka jeho antokyanové obsah, ktorý je vyššia hmotnosť ako ostatné farebné zrná. Je vhodný pre výrobu kaša, dezert, tradičné čínske čierna ryža tortu alebo chlieb. Vyrobili sa rezance vyrobené z čiernej ryže.

Čierna ryže je hnedé alebo čierne, výživné a má vysokú hodnotu jedlé a liečivé, čiernej ryže má dlhé pestovanie históriu, ktorý bol Čínu #39; s starých a vzácnych ryža odrody. Čierna ryže extrakt sa extrahuje z čiernej ryže, ktorá obsahuje bohaté anthocyanin. Anthocyanin je druh vo vode rozpustný pigment, ktorý môže byť transformovaný chlorofyl a patrí medzi flavonoidy, fenolové zlúčeniny. Je bežné nájsť v rastlinných tkanivách. Existuje viac ako 300 rôznych antokyanov v prírode. Farba antokyanové je ovplyvnená mnohými faktormi ako sú nízke teploty, anoxie a nedostatok fosforu.

Čo je funkcie extrakt čiernej ryže?
1. čierna ryža extrakt má funkciu odstránenie voľných radikálov;
2. Improvs výživy srdcového svalu a znižuje spotrebu kyslíka myokardom;
3. čierna ryža extrakt môže účinok na zjavné bráni vzniku aterosklerózy.
4. upratuje voľných radikálov, odstránenie škvŕn, zlepšuje kardiovaskulárne zdravie.
5. prírodný anti-oxidant.
6. prírodný pigment.
7. odolný mutácie funkciu znížiť tvorbu karcinogénnych faktorov
8. čierna ryža extrakt má protizápalové účinky, ktoré môže byť zabránené, vrátane zápalu, vrátane artritídy a opuch.
Kde dávky čiernej ryže extrakt vyrovnať?

1. použité v potravinárskom odbore, to tiež môže byť použitý ako potravinárska prídavná látka a farbivo;
2. aplikovaný v kozmetickej oblasti, anthocyanidin sa používa hlavne ako antioxidant, bráni UV žiarenia.
3. uplatňovať v oblasti zdravotníctva produktu, čiernej ryže extrakt anthocyanidin kapsúl dodávky nový spôsob, ako liečiť aterosklerotické kardiovaskulárne ochorenie;

Sme pyšní na zavádza nás ako jeden z popredných čiernej ryže extrakt výrobcov a dodávateľov v Číne na vás. Pomáha moderné vybavenie a technológie, Srdečne Vás pozývame na nákup bulk čierna ryža extrakt s rozumnou cenou od nás.

Hot Tags: čierna ryže extrakt, Čína výrobcovia, dodávatelia, hromadné
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie
Online customer service
Online customer service system