Kategória produktu
Kontaktujte nás

Shanghai topánok vysoko International Trade Co, Ltd

Pridať: izba 308, North Wanke kreatívne štvrťrok, No2000, Dongming Road, Pudong novej štvrti, Šanghaj, Čína

Tel:86-21-66531378

Fax: 86-21-66531373

E-mail:sales@ingredient4health.com

Služba hotline
+86-21-66531378

Extrakt z čučoriedok

Extrakt z čučoriedok (Vaccinium Myrtillus L.), ktoré obsahujú antokyanov zlepšuje mikrocirkuláciu a regeneračné sietnice fialová pre zdravý zrak. Extrakt z čučoriedok zabraňuje makulárnej degenerácie a katarakty, sa používa na cievne poruchy. Borůvka extrahovať Latinský názov: Vaccinium...

Podrobnosti o produkte

Extrakt z čučoriedok (Vaccinium Myrtillus L.), ktoré obsahujú antokyanov zlepšuje mikrocirkuláciu a regeneračné sietnice fialová pre zdravý zrak. Extrakt z čučoriedok zabraňuje makulárnej degenerácie a katarakty, sa používa na cievne poruchy.
BilberryExtract
Latinský názov: Vaccinium Myrtillus L.
Molecularformula:C27H31O16
Molecularweight:611.53
CAS:84082-34-8
EINECS:281-983-5
Čistota: vzhľad: purpleredpowder
Extrakcia typ: extrakcie

Názov produktu

Extrakt z čučoriedok

Časť použitého zariadenia

Ovocie

Špecifikácia

Anthocyanidins 25% UV
Antokyaníny/Anthocyanosides 36% HPLC

Balík

25kg/bubon

Úvod:
Z čučoriedok (Vaccinium Myrtillus L.) je trvalky, okrasné kríky, ktorý sa bežne nachádza v rôznych klimatických podmienkach, vo vlhkých lesov a moorlands, najmä subarktické regiónov sveta ako vo Švédsku, Fínsku, atď. Husté úrovne antokyanov v Borůvka podporovať a chrániť kolagénových štruktúr v cievach oka, zabezpečiť silné a zdravé kapiláry, ktoré obsahujú životne dôležité živiny do očných svalov a nervov.
Čučoriedky už dlho prostriedok pre zlé videnie a andquot; noc blindness.andquot;. Klinické testy potvrdili že ústne zlepšuje presnosť zobrazenia u zdravých ľudí, a môže pomôcť tie s očných ochorení napríklad pigmentosa, retinitis, glaukóm a krátkozrakosť. Počas druhej svetovej vojny britskou Royal Air Force pilotmi jedol z čučoriedok chráni pred nočných misiách ako pomôcka pre nočné videnie. Borůvka funguje zlepšením mikrocirkulácie a regenerácie sietnice fialová, látky potrebné pre dobrý zrak.
Borůvka je tiež používaný v súvislosti s cievne a krvné poruchy a ukazuje pozitívne účinky pri liečbe kŕčových žíl, trombóza a anginy pectoris.
Výhody:
1. zlepšiť obeh v očiach a pomôcť s namáhanie očí a zraková ostrosť
2. vyliečiť očné choroby, katarakty, glaukómu, krvácanie eyeground
3. riešiť sietnice porúch, denné a nočné slepota, krátkozrakosti a pigmentové retinitis
4. liečbu poruchy obehu, kŕčových žíl a ďalšie problémy venóznej a arteriálnej
Funkcia:
1. čučoriedky je bohatým zdrojom anthocyanosides, zlúčeniny majú silné antioxidačné vlastnosti, ktoré môžu chrániť kapiláry pred voľnými radikálmi, pretože kapilárnej poškodenie je hlavným faktorom v niekoľkých chorôb ako diabetik, retinopatia, glaukóm, šedý zákal a očná porucha nazýva macularDegeneration.
2. Anthocyanosides môže tiež podporovať tvorbu spojivového tkaniva cez ich ochranné účinky na syntézu kolagénu a opravy, a tak môže alsoImprove cievneho obehu.
3. čučoriedky obsahuje aj vitamín C, ktorý je ďalší antioxidant.
Aplikácia:
1. liečbu poruchy obehu, kŕčových žíl a iné venóznej a arteriálnej problémy. Zlepšenie krvného obehu v očiach a pomôcť s namáhanie očí a zraková ostrosť.
2. vyliečiť očné choroby, katarakty, glaukómu, krvácanie eyeground. Zaoberajú sietnice porúch, denné a nočné slepota, krátkozrakosti a pigmentové retinitis.

Sme pyšní na zavádza nás ako jeden z popredných Borůvka extrakt výrobcov a dodávateľov v Číne na vás. Pomáha moderné vybavenie a technológie, Srdečne Vás pozývame na nákup bulk extrakt z čučoriedok s rozumnou cenou od nás.

Hot Tags: Borůvka extrakt, Čína, výrobcovia, dodávatelia, hromadné
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie
Online customer service
Online customer service system