Kategória produktu
Kontaktujte nás

Shanghai topánok vysoko International Trade Co, Ltd

Pridať: izba 308, North Wanke kreatívne štvrťrok, No2000, Dongming Road, Pudong novej štvrti, Šanghaj, Čína

Tel:86-21-66531378

Fax: 86-21-66531373

E-mail:sales@ingredient4health.com

Služba hotline
+86-21-66531378

Astragalus extrakt

Astragalus extrakt je odvodený od koreňa Astragalus Membranaceus v rodine hrachu. Astragalus p.e je tiež známy ako mlieko Vika koreň (s odkazom na astragalus druhov, ktoré rastú v Spojených štátoch) a huangqi. Časti rastlín používaných ako liek je štvrtý sedem rokov sušené...

Podrobnosti o produkte

Astragalus extrakt je odvodený od koreňa Astragalus Membranaceus v rodine hrachu.
Astragalus p.e je tiež známy ako mlieko Vika koreň (s odkazom na astragalus druhov, ktoré rastú v Spojených štátoch) a huangqi. Časti rastlín používaných ako liek je štvrtý sedemročného sušeného koreňa zhromaždené na jar a jeseň.
Astragalus p.e je adaptogén, čiže má vyrovnávací účinok na telesné funkcie. Astragalus p.e používa praktikov tradičnej čínskej medicíny na posilnenie alebo tón tele Ana #39; s celkovú vitalitu, zlepšiť trávenie a podporujú sleziny. Štúdie potvrdzujú, astragalus p.e obsahuje liečivo aktívnych zlúčenín, vrátane polysacharid, ktorý stimuluje imunitný systém.

Názov produktu

Astragalus extrakt

Časť použitého zariadenia

Koreň

Špecifikácia

Polysacharid 3% - 98%
Astragaloside 98%

Balík

25kg/bubon

Astragalus Root extrakt je veľký rod asi 3000 druhov bylín a malé kríky, patriaci do čeľade bôbovité strukoviny a podčeľaď Faboideae. Je to najväčší rod rastlín z hľadiska popísaných druhov. Rod je domáci v miernych oblastiach severnej pologule.
Cycloastragenol má podobnú chemickú štruktúru molekuly Astragaloside IV, ale je to menšie a podstatne viac biologicky, umožňujúce nižšie dávky, ktoré sa majú prijať. To sa už používa ako imunostimulant vďaka svojej schopnosti zvyšovať proliferáciu T lymfocytov. Avšak, to je jeho výnimočné anti-aging vlastnosti, ktoré sú stále pre vedeckú komunitu. Cycloastragenol stimuluje opravy poškodenia DNA aktiváciou telomerázy enzýmu nucleoprotein, ktorý katalyzuje syntézu a rast telomér DNA. Teloméry sú vyrobené z tenkých vlákien a nachádzajú sa na špičkách chromozómov.
Udržanie ich stability umožňuje bunky vyhnúť replicative senescence a neurčité proliferáciu mimo a #39; Hayflick limitand #39;. Teloméry skracujú s každého cyklu delenia buniek, alebo keď sa podrobí oxidačný stres. Doteraz to bolo nevyhnutné mechanizmus starnutia.
Čo je funkcia Astragalus výpis?
1. štúdie dokumentovali, že Astragalus zvyšuje aktivitu z niekoľkých druhov bielych krviniek a zvyšuje produkciu protilátok a interferónu, telo vlastné prírodné antivírusové agent.
2. zlepšiť imunitu.
3. je prvotriedne bylina pre udržanie zdravého imunitného systému.
4. ako imunitný systém tonikum, Astragalus pomáha telu bojovať off vonkajšie patogény, ktoré môžu prísť do kontaktu s.
5. to tak priamo podporuje pľúc a sleziny orgánov v tele. Podporovaním týchto orgánov sa zvyšuje energiu získané z potravín a vzduchu.
6. cardial činnosť na vyčerpania srdca, pôsobeniu, diuretikum aktivita, sedatívny účinok, imunita enhancer
Ako sa o aplikácie Astragalus výpis?
1. farmaceutického veci.
2. Funkčné potraviny a potravinárske prídavné látky.
3. živočíšnymi výrobkami a s výrobkami z hydiny.
4. rozpustné nápoje.
5. v srdci cerebrovaskulárne aspekt, môže inhibovať agregáciu trombocytov, znižujú viskozitu krvi a koagulácie, relaxáciu hladkého svalstva, rozšíriť cerebrovaskulárne, zníženie cievneho odporu, zlepšiť krvný obeh, najmä zlepšenie mikrocirkulácie, môžu tiež inhibovať tvorbu arterialthrombosis.


Sme pyšní na zavádza nás ako jeden z popredných astragalus extrakt výrobcov a dodávateľov v Číne na vás. Pomáha moderné vybavenie a technológie, srdečne vítame vás kúpiť astragalus hromadne extrakt s rozumnou cenou od nás.

Hot Tags: Astragalus extrakt, Čína, výrobcovia, dodávatelia, hromadné
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie
Online customer service
Online customer service system