Kategória produktu
Kontaktujte nás

Shanghai topánok vysoko International Trade Co, Ltd

Pridať: izba 308, North Wanke kreatívne štvrťrok, No2000, Dongming Road, Pudong novej štvrti, Šanghaj, Čína

Tel:86-21-66531378

Fax: 86-21-66531373

E-mail:sales@ingredient4health.com

Služba hotline
+86-21-66531378

Extrakt z hroznových jadier

Úvod: Hroznových jadier je bohatý v oligoméry Procyanodolic komplexov (OPC), ktorý je silný antioxidant. Okrem ultra bohatých potencie z viac ako 20-krát vyššia než vitamín C je tiež 50 krát lepšie ako vitamín E. Pomáha posilňovať imunitný systém, a tiež spomalenie...

Podrobnosti o produkte

Úvod:
Hroznových jadier je bohatý v oligoméry Procyanodolic komplexov (OPC), ktorý je silný antioxidant. Okrem ultra bohatých potencie z viac ako 20-krát vyššia než vitamín C je tiež 50 krát lepšie ako vitamín E. Pomáha posilňovať imunitný systém, a tiež spomalenie procesu starnutia, ktorá je veľmi vysokej trhovej hodnoty. Proanthocyanidin B2, čo je najviac aktívny zlúčeninu neutralizovať voľné radikály, ktoré spôsobujú starnutie, je dostupný len v hroznových semienok. V Európe, OPC od extrakt z hroznových semien proantokyanidíny bol prijatý a použité na niekoľko desaťročí ako bezpečné a účinné zlúčeniny. To má žiadny záznam o akútnu alebo chronickú toxicitu, žiadne škodlivé reakcie aj pri veľmi vysokých dávkach. Z týchto dôvodov, extrakt z hroznových semien proantokyanidíny stala nová hviezda na trhu potravinový doplnok.

Názov produktu

Extrakt z hroznových jadier

Časť použitého zariadenia

Osivo

Špecifikácia

Polyfenoly 95%, Proanthocyanidin98%

Balík

25kg/bubon

Hlavné funkcie
Proanthocyanidin je druh bioflavonoidov, vlastniacu silnejšie antioxidačným a voľných radikálov vyplachovania schopnosti. Jeho
oxidačného účinku je 50 krát, vitamín E, 20 krát vitamín C. hlavné funkcie sú nasledovné:
(1) proti oxidácii, čistiaceho voľnými radikálmi, prevencia starnutia kože a UV žiareniu.
(2) chrániť mozog a nervové tkanivo pred oxidáciou.
(3) Udržiavanie kapilár a artérií zdravia ciev, zvýšenie napätia ciev a znižuje riziko kardiovaskulárnych ochorení.
(4) proti rakovine a prevencii rakoviny.
(5) Reliefing PMS problémov a zmierniť rany, opuchy od zranenia alebo trauma, viricose žíl, znižujú limbswelling a retinopatia.
Aplikácia
1. použité v potravinárskom odbore, itand #39; s pridáva do tortu a syr ako výživa exhanancer a inartificial konzervačný prostriedok;
2. uplatňovať v oblasti zdravotníctva výrobky, itand #39; s do kapsule, a to sa už stal jedným z top desiatich len prírodné rastlinné extact produkty a vlastné povesť andquot; prírodné zdravotnej starostlivosti productandquot; a andquot; ústne cosmeticsandquot; v Amerike;
3. uplatňovať vo farmaceutickej oblasti, je tiež používaný na liečbu kardiovaskulárnych chorôb;
4. uplatňovať v odbore kozmetiky, itand #39; s kombinovanou faktor tónovacie mlieko alebo smotanu. Má účinnosť refirming, zaniknúť odolať a Piha vytvrdzovania, môže koža hladká, nádherné a plné pružnosti.

1. kardiovaskulárne choroby
Výskumy sa uistil, že OPCs pomáha posilňovať kapiláry, cievy a žily, ktoré dotuje niekoľko dôležitých klinických aplikácií. OPCs objaví stabilizovať steny krvných ciev, zníženie zápalu a všeobecne podporovať tkanív obsahujúcich kolagén a elastín.
2. starnutie/Alzheimerova choroba
Pretože OPCs ľahko preniesť krv - bariéra mozgu, môže účinne brániť škody, ktoré voľné radikály urobiť mozgu organizmu tak, že Alzheimerova choroba je zabrániť a zvrátiť.

3. pleť
Z dôvodu jeho antioxidačné aktivity, je myšlienka OPCs zabrániť koži od nadmerného UV žiarením a voľnými radikálmi. Značné dôkazy naznačujú, že OPCs chráni a posilňuje kolagénu a elastínu v koži tak, aby sa zabránilo vrásky a pružnosť pokožky je stále. OPCs krém formou sú populárne liečba pre starnúcu pokožku na teóriu, že opravou kolagénu a elastínu sa vráti pleti mladistvý vzhľad.
4. proti rakovine, proti zápalu a Anti - alergické činnosť
Voľné radikály hrať dôležitú úlohu vo vzniku nádorov, OPCs je rozumne použité na jeho protirakovinové aktivity. Aj pre jeho inhibíciu zápalové faktory, ako sú PG, 5-HT a Leukotriene, rovnako ako selektívne záväzné spojivového tkaniva kĺbov na zmiernenie bolesti a opuchy, OPCs je užitočné pre druhy artritídy. Antialergické činnosť OPCs je myšlienka byť výsledok anti-histamín. V porovnaní s inými antialergickými liekmi, OPCs má rovnakú účinnosť a nemá rovnaké nežiaduce účinky ako napríklad ospalosť.

Sme pyšní na zavádza nás ako jeden z popredných hroznový extrakt výrobcov a dodávateľov v Číne na vás. Pomáha moderné vybavenie a technológie, Srdečne Vás pozývame na nákup bulk hroznových jadierok s rozumnou cenou od nás.

Hot Tags: výťažok z hroznových semienok, Čína, výrobcovia, dodávatelia, hromadné
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie
Online customer service
Online customer service system