Kategória produktu
Kontaktujte nás

Shanghai topánok vysoko International Trade Co, Ltd

Pridať: izba 308, North Wanke kreatívne štvrťrok, No2000, Dongming Road, Pudong novej štvrti, Šanghaj, Čína

Tel:86-21-66531378

Fax: 86-21-66531373

E-mail:sales@ingredient4health.com

Služba hotline
+86-21-66531378

Rhodio Rosea Root Extract

Rhodiola rosea sa extrahuje z rastlín rhodiola rosea. Tiež volal ' zlatý koreň ', rhodiola rosea je hlavne našiel rastúcich vo vysokých nadmorských výškach v Ázii a Európe. Rhodiola rosea patrí do skupiny rastlín Crassuleae a rhodiola rosea dosiahnuť rast výšky 12-30 palcov. S...

Podrobnosti o produkte

Rhodiola rosea sa extrahuje z rastlín rhodiola rosea. Tiež volal a #39; golden rootand #39; rhodiola rosea je hlavne našiel rastúcich vo vysokých nadmorských výškach v Ázii a Európe. Rhodiola rosea patrí do skupiny rastlín Crassuleae a rhodiola rosea dosiahnuť rast výšky 12-30 palcov. S množstvom žltých kvetov, rhodiola rosea rastlina produkuje konečné vôňa, keď je rez.

Názov produktu

Extrakt Rhodiola roasea

Časť použitého zariadenia

Koreň

Špecifikácia

1-10% Rosavins
1-5% Salidrosides

Balík

25kg/bubon

Rosavin je glykozid zlúčenina nájsť v rastlinných Rhodiola rosea. To je myšlienka byť jeden zodpovedný za antidepresívum a anxiolytickom akcie tejto rastliny, spolu s salidroside zlúčenín.
Salidroside (Rhodioloside)
Chemický názov: 2-(4-hydroxyfenyl) etyl -D-glucopyranoside
Molekulárna vzorec: C14H20O7
Mol. hmotnosť: 300.304
prírodné rhodiola rosea extrakt tablety prášok extrakt rhodiola rosea
Salidroside (Rhodioloside) je glykozid zlúčenina nájsť v rastlinných Rhodiola rosea. To je myšlienka byť jeden zodpovedný za antidepresívum a anxiolytickom akcie tejto rastliny, spolu s rosavin zlúčenín. Salidroside môže byť aktívnejší ako rosavin, hoci veľa komerčne predávaných Rhodiola rosea výťažky sú štandardizované pre rosavin obsahu namiesto salidroside.

Rhodiola rosea je rastlina z čeľade Crassulaceae, ktorá rastie v chladných oblastiach sveta. Patrí medzi ne moc Arktídy, horách Strednej Ázie, skalnatých hôr a horských častiach Európy, ako sú Alpy, Pyreneje, Karpaty, Škandinávii, Islande, Veľkej Británie a Írska. Trváca rastlina rastie v oblastiach až do 2280 m výšky. Niekoľko výhonky rastú od rovnaký hrubý koreň. Výhonky dosiahne 5 až 35 cm na výšku. Rhodiola rosea je dvojdomá - majú samostatné samičích a samčích rastlín.
Rhodiola rosea obsahuje rôzne zlúčeniny, ktoré môžu prispieť k jeho účinky, vrátane triedy rosavins, ktorá patrí rosavin, rosarin a kolofónie. Viaceré štúdie naznačili, že najaktívnejšie zložky sú pravdepodobne salidroside (rhodioloside) a tyrosol, s ostatnými komponentmi je neaktívne, ak sa podáva samostatne, ale vykazuje synergické efekty pri fixná kombinácia rhodioloside, rosavin, rosarin a Kolofónia bol použitý. Rosavin, rosarin, Kolofónia a salidroside (a niekedy p-tyrosol, rhodioniside, rhodiolin a rosiridin) patrí medzi aktívne zložky Rhodiola rosea, tieto zlúčeniny sú väčšinou polyfenoly. Hoci tieto fytochemikálií sú zvyčajne uvedené ako špecifické pre Rhodiola extrakty, existuje veľa iných tvoriace fenolové antioxidanty, vrátane proanthocyanidiny, quercetin, gallic kyselina, kyselina chlorgénová a kaempferol.

Rhodiola roseaand #39; s potenciálne sú vplyvy optimalizácia serotonínu a dopamínu hladiny v dôsledku inhibície monoaminooxidázy a jej vplyv na opioidných peptidov, ako sú beta-endorfíny, hoci tieto špecifické neurochemické mechanizmy majú nie jasne zdokumentované vedecké štúdie.
Rhodiola je zaradený medzi triedou rastlinné deriváty tzv adaptogény, ktoré sa líšia od chemické stimulanty, ako je nikotín, a nemajú rovnaké fyziologické účinky.
V Rusku a Škandinávie, Rhodiola rosea sa používa po stáročia čeliť studený Sibírsky klímy a stresujúci život. Takéto účinky boli poskytnuté dôkazy v laboratórnych modelov stresu pomocou háďatko C. elegans a u potkanov v ktorých Rhodiola účinne predchádzať stresu-indukovaných zmeny v chuti do jedla, fyzickej aktivity, telesnej hmotnosti a ruje cyklu.
Bezpečnosť
Rhodiola rosea extrakt je bezpečná, bez vedľajších účinkov boli nájdené.
Dávkovanie
• Typická dávka je 200-700mg / deň (zvyčajne v 2-3 dávkach po celý deň).
• Konzultovať lekári pre inú podmienku špecifiká.
Extrakt Rhodiola rosea sa používa hlavne vo forme kapsúl alebo tabliet, hoci tinktúry sú tiež k dispozícii. Kapsuly a tablety často obsahujú 100 mg štandardizovaného množstva 3 percent rosavins a 0,8 – 1 percenta salidroside pretože prirodzene sa vyskytujúce pomer týchto zlúčenín v Rhodiola rosea root je približne 3:1, a samozrejme, obsahujú aj mnohé iné podozrenie aktívny biochemické zlúčeniny v závode (12 druhov alebo 28 druhov sú len dve vyhlásenia poskytujú niektoré spoločnosti v tomto riadku).
Hlavné funkcie:
3.Antibacterial, anti-poburujúce;
4. je prírodné potravinárske farbivo, majú silné sfarbenie schopnosť, dobrou odolnosťou proti teplu a nízky odpor;
1. posilnenie imunity
Stimuluje imunitný systém dvoma spôsobmi:
1st.The priame špecifické stimulácia imunitnej obrany (stimulujú imunitné bunky jedného z najdôležitejších typov: NK buniek. NK-cell Hľadať a zničiť infikované bunky tela). Rhodiola zlepšením T-bunkový imunitný pomáha imunitnému systému späť do normálu. To ukazuje, že to by mohlo posilniť odolnosť schopnosť lieku, ktorý bol napadnutý a postupne hromadí.
2nd.Making telo menej citlivé na tlak. Keď sú pod tlakom pre dlhodobú a naďalej zachytiť energiu od iných systémov, to povedie k imunitnej responseand #39; s zníženie a zdravia a #39; s zhoršenie. Rhodiola tiež môže zabrániť B bunková imunita z inhibície spôsobená stresom a únavou, posilniť tak imunitu B buniek.
2. anti-depresia
Rhodiola môže zvýšiť rýchlosť prekurzor serotonínu, tryptofán a 5-hydroxy tryptofánu s prenosom do mozgu.
3. Ochrana kardiovaskulárneho
Rhodiola zmierniť poškodenie kardiovaskulárneho tkaniva a dysfunkcie spôsobenej stresom. To môže chrániť kardiovaskulárny tkaniva pod katecholamínov spôsobené stresom a znížiť arytmie spôsobené nadobličiek. Rhodiola môžete regulovať srdcový tep a tak zabrániť srdcové arytmie.
4. účinné antioxidačné
Rhodiola má antioxidačné schopnosti. Obmedzenie účinkov voľných radikálov škody, ktoré môže účinne brániť choroby vplyvom starnutia.
5. zvýšiť ľudské schopnosti
Rhodiola môžete zlepšiť pomer svalov a tuku a zlepšenie úrovne krvného hemoglobínu a červených krviniek.
6. protinádorovej aktivity
Pričom Rhodiola rosea extrakt môže priamo inhibujú rozsah Lewis pľúc neoplasmand #39; s rastu a migrácie. Keď Rhodiola extrakt a protinádorové lieky, cyklofosfamid sú kombinované na liečbu rovnakého nádoru, vplyv protinádorové a anti-metastázy sú účinne presadzujú. Môže tiež zlepšiť močový systém a imunitu rakoviny močového mechúra.
7. zlepšiť sexuálne funkcie
8. zlepšiť pamäť

Sme pyšní na zavádza nás ako jeden z popredných rhodio rosea root extrakt výrobcov a dodávateľov v Číne na vás. Pomáha moderné vybavenie a technológie, srdečne vítame vás nakúpiť hromadne rhodio rosea root extrakt s rozumnou cenou od nás.

Hot Tags: rhodio rosea koreňa extrakt, Čína výrobcovia, dodávatelia, hromadné
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie
Online customer service
Online customer service system