Kategória produktu
Kontaktujte nás

Shanghai topánok vysoko International Trade Co, Ltd

Pridať: izba 308, North Wanke kreatívne štvrťrok, No2000, Dongming Road, Pudong novej štvrti, Šanghaj, Čína

Tel:86-21-66531378

Fax: 86-21-66531373

E-mail:sales@ingredient4health.com

Služba hotline
+86-21-66531378

Med dojčiť extrakt

Lonicera japonica, japonské honeysuckleor suikazura v japončine; jinyinhua inChinese; v čínskej a japonskej) je druh zemolez východnej Ázii, vrátane Číny, Japonska a Kórei. V tradičnej čínskej medicíne, Lonicera japonica nazýva ren dong teng (čínsky: doslova...

Podrobnosti o produkte

Lonicera japonica, Japanesehoneysuckleor suikazura v japončine; jinyinhua inChinese; v čínskej a japonskej) je druh zemolez východnej Ázii, vrátane Číny, Japonska a Kórei.
V tradičnej čínskej medicíne, Lonicera japonica nazýva ren dong teng (čínsky: doslova andquot; zimné trvalá vineandquot;) alebo jin Jin hua (čínsky: doslova andquot; zlato strieborný flowerandquot;). Alternatívna čínska mena patrí er, hua a shuang hua. V kórejčine, je calledgeumeunhwa. Sušené listy a kvety (Flos Lonicerae Japonicae) sú zamestnaní v tradičnej čínskej medicíne sa používa na liečbu horúčky, bolesti hlavy, kašeľ, smäd a bolesť hrdla.
Med dojčiť je rastlina, ktorá sa niekedy nazýva andquot;woodbine.andquot; Kvet, semeno a listy sa používajú pre medicínu. Dávajte pozor, aby zmiasť med dojčiť s inými rastlinami, ktoré sú tiež známe ako woodbine, ako American ivy, gelsemium a Clematis virginiana.

Názov produktu

Med dojčiť extrakt

Časť použitého zariadenia

Kvet

Špecifikácia

5% - 98% kyseliny chlorogénovej

Balík

25kg/bubon

Med dojčiť (Lonicera japonica) bol použitý v tradičnej čínskej medicíne pre mnoho rokov, ale len nedávno Západné bylinkári.
Med dojčiť sa používa pre zažívacie poruchy vrátane bolesť a opuch (zápal) malé čriev (enteritis) a úplavica; infekcie horných dýchacích ciest vrátane prechladnutia, chrípka, Prasacia chrípka a pneumónia; iné infekcie vírusovej andbacterial; opuch mozgu (encefalitída); ošípaných; varí; a vredy. Med dojčiť sa tiež používa pre poruchy močových ciest, bolesť hlavy, cukrovka, reumatoidná artritída a rakoviny. Niektorí ľudia používajú na podporu potenia, ako preháňadlo, proti otrave, a antikoncepcie.
Honeysuckles (Lonicera, syn. Caprifolium Mill.) sú vyklenutie kríky alebo twining viničom v čeľade Caprifoliaceae, domáci v severnej pologuli, predovšetkým v Číne. Všeobecne známe druhy patrí Lonicera periclymenum (Európske zemolez alebo Woodbine), Lonicera japonica (zo zemolezu japonského, biela zemolez alebo čínske zimolez) a Lonicera sempervirens (Coral zimolez, trúbka zemolez alebo Woodbine zimolez). Kolibríky sú priťahované k tieto rastliny, pretože majú sladko voňajúce, zvonček-tvarovaný kvety, ktoré produkujú sladký, jedlý nektár, tak je pomenovaný honeysuckles. Názov Lonicera pramení z Adam Lonicer, renesančný Botanik.
Herbarieand #39; s medom dojčiť extrakt sa pripravuje zo kvety, puky a ponuky, mladé listy Lonicera japonica. Naše jedinečné spracovanie využíva destiláciou s vodnou parou a iné metódy čistého extrakcie získať obe zložky prchavé a vo vode rozpustných rastlín.
Med dojčiť extrakt obsahuje žiadne zvyšky rozpúšťadiel, žiadne ťažké kovy alebo iné nečistoty.
Med dojčiť extrakt možno v pleťovej kozmetike napríklad krémy a pleťové vody, séra, tonery, antiaging výrobky, produkty starostlivosti o dieťa.
1. má antihypertenzný účinok: kyselina chlorgénová má výrazný antihypertenzný účinok, ktorý je hladký a non-jedovatý, bez vedľajších účinkov;
2. má protinádorové účinky: moderné farmakologické experimenty ukazujú, že kyselina chlorgénová má účinky proti rakovine a tumor supresorové;
3. má vplyv na posilnenie obličiek a posilniť imunitný funkcie: Experimentálne výsledky ukazujú, že kyselina chlorgénová môže rozrušiť systém hypofýzy a kôry nadobličiek a môže zlepšiť funkcie kôry nadobličiek;
4. je Antioxidant, anti-aging proti voľným radikálom, podpora metabolizmu;
5. chlorogenová kyselina má antibakteriálne, protizápalové účinky. Znižuje krvný tlak a zvyšuje bielych krviniek a žalúdočné peristaltiku a sekréciu výrazne;
6 ďalšie funkcie: diuretikum, žlčník, krvný tuk plod ochrany;

Sme pyšní na zavádza nás ako jeden z popredných med dojčiť výpis výrobcov a dodávateľov v Číne na vás. Pomáha moderné vybavenie a technológie, srdečne vítame, si môžete kúpiť hromadne med dojčiť extrakt s rozumnou cenou od nás.

Hot Tags: med dojčiť extrakt, Čína, výrobcovia, dodávatelia, bulk
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie
Online customer service
Online customer service system