Kategória produktu
Kontaktujte nás

Shanghai topánok vysoko International Trade Co, Ltd

Pridať: izba 308, North Wanke kreatívne štvrťrok, No2000, Dongming Road, Pudong novej štvrti, Šanghaj, Čína

Tel:86-21-66531378

Fax: 86-21-66531373

E-mail:sales@ingredient4health.com

Služba hotline
+86-21-66531378

Boswellia Serrata extrakt

Boswellia, tiež známy ako indický kadidlo, je tradičná liečba kĺbov a bolesť, artritída, astma, športové úrazy, ulcerózna kolitída a aj Crohnova ' choroba. V štúdii uverejnenej v januári 2003 vydanie "Phytomedicine" zistil že boswellia znížil bolesť...

Podrobnosti o produkte

Boswellia, tiež známy ako indický kadidlo, je tradičná liečba kĺbov a bolesť, artritída, astma, športové úrazy, ulcerózna kolitída a dokonca Crohnand #39; s chorobou. V štúdii uverejnenej v januári 2003 vydanie andquot; Phytomedicineandquot; zistila, že boswellia znížil bolesti u pacientov s osteoartrózou kolena a výskumníci tiež odporúča byliny na liečbu iných druhov artritídy. Živica z rastlín poskytuje najviac Liečivé prospech a prírodné liečitelia často predpisujú látka vo forme kapsule alebo tabliet na liečbu rôznych ochorení. Dávkovanie sa však líši v závislosti od liečeného ochorenia a štandardizáciu produktov.
Kadidlo, tiež volal olibanum, je aromatické živice, získané zo stromov, rodu Boswellia. Používa sa v kadidla rovnako ako parfémy. Tam sú početné druhy a odrody stromov kadidlo, každý produkovať odlišný druh živice. Rozdiely v pôde a klíme vytvoriť ešte väčšiu rozmanitosť živice, aj v rámci toho istého druhu. Kadidlo stromy sa považujú za nezvyčajné pre svoju schopnosť rásť v prostredí tak nemilosrdné že sa niekedy zdá, že rastú priamo z pevnej skale. Stromy začnú produkovať živice, keď oni sú asi 8 až 10 rokov. Odpich sa vykonáva 2 až 3 krát ročne s konečným kohútiky vyrábajú najlepšie sĺz kvôli vyššiemu obsahu aromatických terpény, sesquiterpene a diterpénu

ProductName

Boswellia extrakt

Časť použitého zariadenia

Živica

Špecifikácia

30-80% Boswellia kyslý extrakt

Balík

25kg/bubon

Boswellia extrakt bol používajú po stáročia ako zložka ázijské bylinné liečby, keď sa stáva známy len pre použitie v extrakte West.The má mnoho výhod, vrátane liečbe zápalových ochorení. Obsahuje kyselinu boswellic, ktorá predpokladá posilnenie spojivového tkaniva a zlepšiť prekrvenie kĺbov. Štúdie ukázali, že boswellia je často lepší prostriedok ako predpis liekov pre podmienky, ako je artritída, kde môže znížiť zápal a bolesť. Má tiež mierne sedatívny účinok, ktoré pomáhajú telu zvládnuť bolesť. Boswellia je prínosom v zažívacie poruchy, ako Crohnand #39; s chorobou. Tradičné anti-poburujúce liečby môže často spôsobiť žalúdočné ťažkosti a extraktom môže zabrániť tieto vedľajšie účinky. Iné tráviace poruchy, ktoré môže byť zmiernený s Táto bylina patrí hnačka a vredy. Keď extrakt je užívať vnútorne, to je myšlienka byť obzvlášť výhodné pre bolesti chrbta, kým boswellia extrakt krémy môžu masírovať do postihnutých oblastí, ktoré znižujú tuhosť.
Boswellia extrakt bol používajú po stáročia ako zložka v ázijských bylinné liečby, keď sa stáva známy len pre použitie na západe.
Extrakt má mnoho výhod, vrátane liečbe zápalových ochorení.
Obsahuje kyselinu boswellic, ktorá predpokladá posilnenie spojivového tkaniva a zlepšiť prekrvenie kĺbov.
Štúdie ukázali, že boswellia je často lepší prostriedok ako predpis liekov pre podmienky, ako je artritída, kde môže znížiť zápal a bolesť.
Má tiež mierne sedatívny účinok, ktoré pomáhajú telu zvládnuť bolesť.
Boswellia je prínosom v zažívacie poruchy, ako Crohnand #39; s chorobou.
Tradičné anti-poburujúce liečby môže často spôsobiť žalúdočné ťažkosti a extraktom môže zabrániť tieto vedľajšie účinky.
Iné tráviace poruchy, ktoré môže byť zmiernený s Táto bylina patrí hnačka a vredy.
Keď extrakt je užívať vnútorne, to je myšlienka byť obzvlášť výhodné pre bolesti chrbta, kým boswellia extrakt krémy môžu masírovať do postihnutých oblastí, ktoré znižujú tuhosť.
Obsahujúce 60 až 70% živice, guma 27 ~ 35%, 3-8% éterickým olejom. Živice ako hlavnú zložku zadarmo α, β,-kadidlo mastných kyselín 33%, 1,5% mastnej kyseliny v kombinácii s kadidlo, kadidlo živice, 33% uhľovodíkov. Guma je cukor a kyselinu vápnika soľ a horčíka 20%, West Astragalus lepidlo - 6%; Okrem toho, kvalita je stále horké, s 0,5%. Bledo žltá éterickým olejom, aromatické, obsahujúce pinénu, racemická zmes - limonene, α a β-phellandrene, Hlavná aromatické zložky je neznámy.

Sme pyšní na zavádza nás ako jeden z popredných boswellia serrata extrakt, výrobcov a dodávateľov v Číne na vás. Pomáha moderné vybavenie a technológie, srdečne vítame vás kúpiť hromadne boswellia serrata extrakt s rozumnou cenou od nás.

Hot Tags: Boswellia serrata extrakt, Čína, výrobcovia, dodávatelia, hromadné
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie
Online customer service
Online customer service system