Kategória produktu
Kontaktujte nás

Shanghai topánok vysoko International Trade Co, Ltd

Pridať: izba 308, North Wanke kreatívne štvrťrok, No2000, Dongming Road, Pudong novej štvrti, Šanghaj, Čína

Tel:86-21-66531378

Fax: 86-21-66531373

E-mail:sales@ingredient4health.com

Služba hotline
+86-21-66531378

Maca extrakt

Maca koreň, ktorý vyzerá trochu ako malý, hnedý kvaka, je bohatá na fosfor, vápnik, prírodných vlákien a železo, a je veril na posilnenie libida až o 200%! "a zatiaľ čo Maca root bol urobený slávny pre svoje účinky na sexuálnu výkonnosť a ako afrodiziakum, Maca root naozaj...

Podrobnosti o produkte

Maca koreň, ktorý vyzerá trochu ako malý, hnedý kvaka, je bohatá na fosfor, vápnik, prírodných vlákien a železo, a je veril na posilnenie libida až o 200%! andquot;
A zatiaľ čo Maca root bol urobený slávny pre svoje účinky na sexuálnu výkonnosť a ako afrodiziakum, Maca root naozaj ponúka mnoho ďalších výhod. Maca koreň,
prírodné potravinové výrobky, používa ľudí z mladých na starších zvýšiť hladinu energie a zvýšiť fyzickú vytrvalosť a výkonnosť. Od
Maca koreň má nezvyčajnú schopnosť prispôsobiť na vašom tele Ana #39; s metabolizmom, MACA pracuje prirodzene so svojím individuálnym telo zvýšiť vašu energiu a vitalitu.

Názov produktu

Maca extrakt

Časť použitého zariadenia

Koreň

Špecifikácia

6%


Bielkoviny 20%

Balík

25kg/bubon

Maca pre jeho vysoký obsah aminokyselín, vitamínov, minerálov, sacharidov, vlákniny, atď. Považuje za vynikajúce jedlo, zdravé, energické, tonikum, povzbudzujúci a stimulujúci prirodzené uchytenie na spotrebu pre deti, mládež, dospelých i seniorov.
Maca múky je skvelá emulgátor možno miešať tuky a oleje spolu s škroby alebo cukry v nápoje, dezerty a recepty. Napríklad, ak jeden nápoj obsahujúci agave nektár a kakao prášok, Maca možno kombinovať tieto dve potraviny spolu bezproblémovo a vytvoriť lahodnú chuť.
Výťažok z koreňa Maca je křížaté rastlina Lepidium v tvar reďkovka-ako hypertrofie koreňov, s pôvodom v Peru a Centraland #39; s (Jinin) a Pasco (Pasco) v blízkosti Andes nad 4 000 metrov, oblasti studenej, silný vietor, ekologických drsných podmienkach nevhodné pre iné plodiny, a teda Maca sa stal zdrojom potravy pre Inca.
Výťažok z koreňa Maca môže podporovať aj fyzické a duševné sily u mužov a žien. Tiež známy ako peruánsky ženšen, maca môže pomôcť zlepšiť fyzickú energiu a vytrvalosť, podporujú duševnú jasnosť a koncentráciu a posilnenie práce kapacity. Ako adaptogén, pomáha obnoviť vytrvalosti a nárazníková účinky stresu.
Výťažok z koreňa Maca obsahuje niekoľko biologicky aktívnych zložiek, tzv glukozinoláty, ktoré majú liečivé použitie. Sušenej podzemnej stonky sa tradične používa na zvýšenie libida a zlepšenie plodnosti. Hoci maca neovplyvňuje hladinu pohlavných hormónov, môže však zvýšenie počtu spermií u mužov a zvýšenie sexuálnej výkonnosti u mužov a žien.
Výťažok z koreňa Maca je tiež výborným zdrojom vitamínov skupiny B vrátane vitamínu B-12, vitamín, ktoré poskytujú telu potrebnú energiu. Maca obsahuje tiež antioxidanty, ktoré ničia voľné radikály, ktoré môžu poškodiť bunkové DNA. Kombinácia tieto zdravé zlúčeniny môžu oživiť prírodné energiu do tela a zvýšiť duševnú čulosti.
Maca sa používa anémia, chronický únavový syndróm (CFS), a posilnenie energie, vytrvalosti, športový výkon a pamäť. Používa sa tiež pre ženský hormón nerovnováhu a menštruačné nezrovnalosti, zvýšiť plodnosť, príznaky menopauzy, osteoporózu, depresie, rakovina žalúdka, leukémia, tuberkulóza, HIV/AIDS, impotencia, afrodiziakum a ako imunostimulant.
Čo je aplikácia hlavného koreňa Maca extrakt prášok
(1) Maca extrakt zlepšiť fyzickú, protiúnavové;
(2) Maca extrakt zvýšenie energie, antidepresívum;
(3) Maca extrakt zvýšenie oboch mužov sexuálne a reprodukčné schopnosti;
(4) Na liečbu niektorých chorôb, ako anémia, žalúdočné ťažkosti, a tak ďalej.

Sme pyšní na zavádza nás ako jeden z popredných maca extrakt, výrobcov a dodávateľov v Číne na vás. Pomáha moderné vybavenie a technológie, srdečne vítame vás kúpiť hromadne maca extrakt s rozumnou cenou z nás.

Hot Tags: Maca extrakt, Čína, výrobcovia, dodávatelia, hromadné
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie
Online customer service
Online customer service system