Kategória produktu
Kontaktujte nás

Shanghai topánok vysoko International Trade Co, Ltd

Pridať: izba 308, North Wanke kreatívne štvrťrok, No2000, Dongming Road, Pudong novej štvrti, Šanghaj, Čína

Tel:86-21-66531378

Fax: 86-21-66531373

E-mail:sales@ingredient4health.com

Služba hotline
+86-21-66531378

Extrakt horkej melónová

Horkej melón je ovocie momordica charantia L vyrába v tropických oblastiach. Je horkú s charakteristickou črtou, chlad. Podľa tradičnej čínskej farmakológie. Dokáže vyhnať teplo, rozjasní oči, odstránenie toxínov, znížiť hladinu cukru v krvi a oživiť ľudského tela. Je to...

Podrobnosti o produkte

Horkej melón je ovocie momordica charantia L vyrába v tropických oblastiach. Je horkú s charakteristickou črtou, chlad. Podľa tradičnej čínskej farmakológie.
Dokáže vyhnať teplo, rozjasní oči, odstránenie toxínov, znížiť hladinu cukru v krvi a oživiť ľudského tela. Používa sa v ľudových receptov v Indii, Afrike a juhovýchodnej Ameriky. Chrantin, aktívna zložka v ňom je žltkastá až žltý prášok, chutí horko. Môže liečiť pyreticosis polydipsia, summerheat zdvih, vysoká horúčka a bolesť, JMJ3, erysipel malígne apthae, cukrovkou a Aids.

Názov produktu

Extrakt horkej melónová

Časť použitého zariadenia

Ovocie

Špecifikácia

Charantin 10% - 20%

Balík

25kg/bubon

Rastlina Momordicacharantia patrí do rodiny cucuritaceae a je všeobecne známy ako bitter melon. Mladý ponuka ovocia je jedlé. Kvôli chuti získa slávu starostlivo. Je domáci v tropických častiach Ázie a široko rozšírený v teplom miernom pásme, subtrópov a trópov. Horkej melón je bohatý na vitamín B, C, vápnik, železo a tak ďalej.
Li Shi Zhen, lekársky vedec Čínu # 39; s dynastie Ming, povedal, že bitter melon ofandquot účinok; eliminovať zlé teplo, zmierniť únavu, Čistenie mysle, zúčtovanie videnie, tonifying qi a posilňujúci yang andquot;. Podľa moderného výskumu objav môže znížiť hladinu cukru v krvi samozrejme. Má určitý liečebný efekt na diabetes. Má určité účinky na vírusové choroby
a rakovina.
V tradičné bylinná medicína, bitter melon myšlienka stimulujú tráviace funkcie a zlepšenie chuti. To ešte skúšajú štúdie u ľudí. Relatívne bežné jedlo položky, bitter melon bola tradične využívané pre rad podmienok ľudí v tropických oblastiach. Mnohé infekcie, rakoviny a cukrovky patria medzi najčastejších podmienok bol údajne improve.1 nezrelé ovocie, semená a nadzemných častí Momordica charantia Linn. boli použité v rôznych častiach sveta na liečbu cukrovky. Listy a plody obaja boli použité make čaje a pivo alebo sezóny polievky v západnom svete. V dnešnej dobe Bitter Melon kapsule a tinktúry sú široko dostupné v západnom svete, kde v fytoterapie sú využívané pre cukrovka, HIV a iné vírusy, prechladnutie a chrípka a psoriázy.
Balsam pear vonia horká, non-jedovatý, sexuálne studené, srdce, pečeň, slezina, pľúca má jasné teplo uhasiť smäd, pokles krvného tlaku, hladinu tuku.
Bolestivá, červená a opuchnuté JMJ3 navštevujú úpal, polydipsia teplo, teplo furunkul nadmerné potničky, hnačka, bolesť, zápal spojiviek, opuchnuté erysipel, popáleniny, oligúria a iné poruchy. Okrem toho, obsah vitamínu C balsam PEAR je veľmi vysoká, majú zabrániť skorbut, ochrana membrány predchádzať artérioskleróze, zlepšiť schopnosť tela stres, chráni srdce a tak na
Definícia:
Extrakt horkej melón je koncentrovaná forma horkej melón ovocie. Bitter melon je plazivého tropická rastlina, ktorá sa vzťahuje na uhorky a melóny. Rastlina rastie hlavne v južnej Ázie, Číny, Afriky a karibskej oblasti.
Zrelé plody horkej melón sa navrhlo vystavovať niektoré pozoruhodné protirakovinové účinky, ale tam je absolútne žiadny dôkaz, že môže liečiť rakovinu. Predbežné štúdie však potvrdiť, že horkej melón môže zlepšení regulácie krvného cukru u ľudí s dospelý - počiatok diabetes (typu II diabetes).
Funkcia
1. antidiabetické účinky: bitter melon extrakt mať funkciu regulácie hladiny cukru. Horkej melón obsahuje steroidné saponíny, napríklad charantin, inzulín-like peptid a alkaloid, tieto látky sa bitter melon pokles krvného sugaractivity.
2. antivírusové funkcie: extrakt horkej melón bol potvrdený účinné pre psoriázu, náchylnosť spôsobené rakovinou, neurologické komplikácie spôsobené bolesti a môže oddialiť nástup šedého zákalu alebo retinopatia a inhibite vírus AIDS tým, že zničí filtrácie tviral DNA.
3. dobrý efekt pre chudnúť: The RPA získaný z bitter melon extrakt má dobrý vplyv na zníženie hmotnosti.

Sme pyšní na zavádza nás ako jeden z popredných bitter melon extrakt výrobcov a dodávateľov v Číne na vás. Pomáha moderné vybavenie a technológie, srdečne vítame vás nakúpiť hromadne bitter melon extrakt s rozumnou cenou od nás.

Hot Tags: Bitter melon extrakt, Čína výrobcovia, dodávatelia, hromadné
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie
Online customer service
Online customer service system