Kategória produktu
Kontaktujte nás

Shanghai topánok vysoko International Trade Co, Ltd

Pridať: izba 308, North Wanke kreatívne štvrťrok, No2000, Dongming Road, Pudong novej štvrti, Šanghaj, Čína

Tel:86-21-66531378

Fax: 86-21-66531373

E-mail:sales@ingredient4health.com

Služba hotline
+86-21-66531378

Koži hrozna extrakt

Hroznový kože extrakt, čisto prírodné a vodou rozpustných potravinárske farby vyrobené našou spoločnosťou je získaný extrakciou skiny jedlé fialové hroznovej ovocie z vitaceae, ktoré sú vysadené lokálne. Procesu ťažby, rafinácie. Súčasť hlavných pigment je enocyanin antokyanov. Koži hrozna...

Podrobnosti o produkte

Hroznový kože extrakt, čisto prírodné a vodou rozpustných potravinárske farby vyrobené našou spoločnosťou je získaný extrakciou skiny jedlé fialové hroznovej ovocie z vitaceae, ktoré sú vysadené lokálne. Procesu ťažby, rafinácie. Súčasť hlavných pigment je enocyanin antokyanov.

Názov produktu

Koži hrozna extrakt

Časť použitého zariadenia

Šupky ovocia

Špecifikácia

Polyfenoly 10% - 20%


Resveratrol 5-10%

Balík

25kg/bubon

Koži hrozna extrakt prášok je fialovo červená, kvapalina je hnedá fialová, oboje má mierne charakteristickou vôňou hroznového. To môže byť rozpustený vo vode andamp; alkohol, propylénglykol riešenie ľahko, ale nie olej. Farebného odtieňa vodného roztoku zmení PH je iný. Keď je PH medzi 2-6, to je stabilný a farba je purpurovo červené. Farebný roztok nezmodrie a je nestabilný, pri PH nad 6. Farba roztoku canand #39; t zmizne pod svetlom pre dlhú dobu, a má aj dobrú odolnosť voči vysokým teplotám v kyslom prostredí.
Resveratrol je prirodzene sa vyskytujúce Fytoalexín produkoval niektoré vyššie rastliny v reakcii na zranenia alebo plesňové infekcie. Phytoalexins sú chemické látky produkované rastlinami ako obrana proti infekcii patogénnych mikroorganizmov, ako sú napríklad huby. Alexin je z gréckeho, čo znamená odvrátiť alebo chrániť. Resveratrol môže mať alexin-ako aktivita pre ľudí. Epidemiologické, in vitro a zvierat štúdie naznačujú, že vysoké resveretrol príjem je spojená s znižuje výskyt kardiovaskulárnych ochorení a znižuje riziko rakoviny.
Hrozna extrakt pleť môže byť široko používaný v nápojoch (excluding14.0 zabalené pitnej vode), mrazené nápoje (zmrzliny vylúčené), sladkosti, koláče, džem, imitácia wlne.
Keď použitie hroznového kože extrakt, rozpustite farbu malé množstvo vody najprv a potom mix farba roztoku s potravín materiály.
Funkcie koži hrozna extrakt Resveratrol:
1. resveratrol koži hrozna extrakt sa používa pre zníženie cholesterin a viskozitu krvi, znižuje riziko aterosklerózy, srdcovo-cievne ochorenia a ochorenia srdca
2. koži hrozna extrakt môžete použiť pre anti-virus a prispôsobiť imunitu, inhibujú Staphylococcus aureus, Micrococcus catarrhalis, Bacillus coli, aeruginosus Bacillus, lepšie brániť akcia ojedinelé ochorenia vírus, horúčka pľuzgiere vírusom, črevným vírus a Kesaqi vírus.
Resveratrol je polyfenolové zlúčeniny, hlavne z hrozna (červené víno), krídlatka, arašidy, moruše a iné rastliny. Resveratrol je prírodné biologické silných polyfenolov, tiež známy ako Qi tri fenol, je rakovina chemopreventive agent, ale aj znižujú agregáciu trombocytov, prevencii a liečbe aterosklerózy, kardiovaskulárnych a cerebrovaskulárnych ochorení chemopreventive agent. USDA a #39; s zistenia ukazujú, že arašidového jadra obsahuje aj červený a pomerne veľké množstvo resveratrolu. Experimentálne štúdie preukázali, že resveratrol má na kardiovaskulárne choroby a rakovina priaznivý účinok. Resveratrol na hormonálne závislé nádory majú významné preventívny účinok. Aj na osteoporóze, akné a demencie majú preventívny účinok, s anti-virus a imunitný reguláciu. Jeden monomér na tele Ana #39; s vnútorný Anti-Aging enzýmy hrajú úlohu a potom hrať na prevenciu rôznych ochorení súvisiacich s vekom, potenciálnu úlohu života.
Funkcia:
(1) Antibakteriálne, anti-trombotickej, protizápalové a anti-anafylaxia.
(2) Prevencia rakoviny, najmä rakoviny prsníka, prostaty, karcinómu endometria a rakoviny vaječníka kvôli jej úlohe estrogén.
(3) proti oxidácii, oddialenie starnutia, predchádzať osteoporóze, akné (Uhorska) a demencie u starších pacientov.
(4) zníženie cholesterin a viskozitu krvi, znižuje riziko aterosklerózy, srdcovo-cievne ochorenia a ochorenia srdca.
(5) vlastniacu dobrú účinnosť za liečbe AIDS.
Aplikácia:
A. proti rakovine.
B. protizápalové a imunitný posilnenie.
C. znižuje andquot; stickinessandquot; krvných doštičiek a uisťuje, cievy zostanú otvorené a flexibilné.
D. kardiovaskulárne a estrogénové účinky.
E. Anti-Aging.
F. antioxidant v suspection.
G. akcie a označení.

Sme pyšní na zavádza nás ako jeden z popredných koži hrozna extrakt výrobcov a dodávateľov v Číne na vás. Pomáha moderné vybavenie a technológie, Srdečne Vás pozývame na nákup bulk hrozna extrakt pleť s rozumnou cenou od nás.

Hot Tags: koži hrozna extrakt, Čína, výrobcovia, dodávatelia, hromadné
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie
Online customer service
Online customer service system