Kategória produktu
Kontaktujte nás

Shanghai topánok vysoko International Trade Co, Ltd

Pridať: izba 308, North Wanke kreatívne štvrťrok, No2000, Dongming Road, Pudong novej štvrti, Šanghaj, Čína

Tel:86-21-66531378

Fax: 86-21-66531373

E-mail:sales@ingredient4health.com

Služba hotline
+86-21-66531378

Šípkový extrakt

Rose hips sú obvykle oranžovej až červenej farby. Ktoré sú okrúhleho tvaru. U niektorých druhov sú nájdené dark purple a dokonca aj čierne plody. Červené z nich vyzerajú ako malé paradajky. Voľne pestované šípkovou Plody obsahujú viac vitamínov ako tie pestuje. Rose hips sa nachádzajú hlavne v častiach...

Podrobnosti o produkte

Rose hips sú obvykle oranžovej až červenej farby. Ktoré sú okrúhleho tvaru. U niektorých druhov sú nájdené dark purple a dokonca blackfruits. Červené z nich vyzerajú ako malé paradajky. Voľne pestované šípkovou Plody obsahujú morevitamins ako tie pestuje.
Rose hips sa nachádzajú hlavne v častiach Ázie, Európy a Afriky. V dnešnej dobe rose hips sa pestujú takmer celého sveta, vytváranie vhodných podmienok pre jej pestovanie.

Názov produktu

Šípkový extrakt

Časť použitého zariadenia

Ovocie

Špecifikácia

Vitamín C 5%
Polyfenoly 5% - 20%

Balík

25kg/bubon

Rose hips obsahujú tiež vitamín C vo veľkom množstve, 40% viac ako pomaranče. Rose hips obsahujú aj vysoké množstvo vitamínu B-complexin, a dokonca aj vitamín A a C, vápnika a železa. Výskumy našiel náznaky draslíka, kremíka, síry a horčíka šípkovou ovocie.
Ako bylinný liek, šípky sú pripisované s schopnosť predchádzať infekciám močového mechúra a pomáha pri liečbe závraty a bolesti hlavy. Ovocie Šípkový extrakt má vysoký obsah vitamínov A a C a má posilňujúceho účinku na kapiláry a spojivového tkaniva. Rose hips sú najmä vysoký obsah vitamínu C, jeden z najbohatších zdrojov rastlinných k dispozícii.
Imeľová výživných bylina a je zdrojom prírodných vitamínov a minerálov, expecially vitamín C. nutrične posilňuje imunitný systém. (Ľudia, ktorí majú alergické reakcie na vatamin C použiť táto bylina).
Šípky sú obvykle spotrebovávajú v čaji a forme prášku doplnenie. Výskum ukazuje, že žiadne vedľajšie účinky na spotrebu Šípek bolo hlásených oridentified štúdiách. Imeľová poskytnúť viac vitamínu C obsah jednej porcii abykaždý ovocia, zeleniny alebo syntetické doplniť. Sú považované za mierne safeand alternatíva pre prírodný vitamín C príjem u dospelých a detí.
Imeľová výživných bylina a je zdrojom prírodných vitamínov a minerálov, expecially vitamín C. nutrične posilňuje imunitný systém. (Ľudia, ktorí majú alergické reakcie na vatamin C môžete používať túto bylinu.
Produkt Šípkový extrakt je vyrobený z Esculent plodov Rosa canina L., ktoré je rastlina z čeľade Rosaceae(rose family). Svoju špecifikáciu na koncentráciu pomer 10:1grade so silným potencie.

Výroba výrobkov dodržiavať štandardné diagram a v skratke ako:
RAW byliny materiál--andgt; Selectandamp; Umývanie--andgt; Stoving--andgt; Smashing--andgt; Extractandamp; Preformátovaním--andgt; Koncentrácia--andgt; dvojité odparovanie--andgt; sušenie--andgt; Seving--andgt; Miešanie--andgt; Balenie--andgt; Produkt
Má veľmi dobrú tekutosť jemné a veľmi pekné rozpustnosť v studenej a teplej vody, alkoholu alebo roztok vody alkoholu a niektoré anorganické alebo organické riešenia.
Produkt Šípkový extrakt má široké aplikácie a môžu byť použité v rôznych oblastiach, vrátane bylinných čajov, nápojov, doplnkov a kozmetiky atď, tam je nejaký Úvod jeho krátky aplikácia sprievodca tradičné a moderné.
Hlavné funkcie:
1. anti-oxidačné, prevencia starnutia kože a chráni mozog a nervové tkanivo pred oxidáciou.
2. posilnenie sleziny a pomáha tráveniu.
3. zlepšiť krvný obeh, zvyšuje sa látková výmena a monitory menštruačného cyklu.
4. liečba pacientov trpiacich osteoartritídou kolena alebo bedrového kĺbu.
5. chráni proti rakovine.
6. Ochrana proti kardiovaskulárnych chorôb (KVCH).
7. postup pri chrípke, infekcie, hnačka
8. diuretiká a preháňadlo a liečbe rôznych ochorení močových ciest

Sme pyšní na zavádza nás ako jeden z popredných Šípkový extrakt, výrobcov a dodávateľov v Číne na vás. Pomáha moderné vybavenie a technológie, srdečne vítame vás kúpiť hromadne Šípkový extrakt s rozumnou cenou z nás.

Hot Tags: Šípkový extrakt, Čína, výrobcovia, dodávatelia, hromadné
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie
Online customer service
Online customer service system