Kategória produktu
Kontaktujte nás

Shanghai topánok vysoko International Trade Co, Ltd

Pridať: izba 308, North Wanke kreatívne štvrťrok, No2000, Dongming Road, Pudong novej štvrti, Šanghaj, Čína

Tel:86-21-66531378

Fax: 86-21-66531373

E-mail:sales@ingredient4health.com

Služba hotline
+86-21-66531378

Polygonum Cusidatum extrakt

Polygonum cuspidatum, prevažne distribuované v Čínskej republiky Južné shaanxi, pakorene liečivé, aktivácia, krvi, krvnej stázy, menštruácia kašeľ, a tak ďalej. Koreň a podzemok obsahujúce zadarmo Antracén chinónovou funkčnou skupinou a antrachinónu glykozid. Hlavne pre emodin, emodin metyl éter a rebarbory,...

Podrobnosti o produkte

Polygonum cuspidatum, prevažne distribuované v Čínskej republiky Južné shaanxi, pakorene liečivé, aktivácia, krvi, krvnej stázy, menštruácia kašeľ, a tak ďalej. Koreň a podzemok obsahujúce zadarmo Antracén chinónovou funkčnou skupinou a antrachinónu glykozid. Hlavne pre emodin, emodin metyl éter a rebarbory, fenol a Antracén glukozid, Antracén glykozid B. Aj v koreň obsahuje 3, 4, 5-3 stilbény hydroxy - 3 - beta - D - glukóza glukozid.

Názov produktu

Polygonum cuspidatum extrakt

Časť použitého zariadenia

Koreň

Špecifikácia

50% Resveratrol HPLC


98% Resveratrol HPLC


Vo vode rozpustný resveratrol


Acetyl-resveratrol


Pterostilben

Polygonumcuspidatum je jedným z polygonaceae závodov v Číne a Japonsku v tradičnej medicíne používa na liečbu rôznych ochorení, vrátane infekcie, rôzne zápaly kože, srdcovo-cievne ochorenia a ochorenia pečene, atď. Resveratrol a emodin je hlavné funkčné zložky v kojokan. Štúdie preukázali, že resveratrol a emodin ukázali širokú škálu antioxidačné vlastnosti, napríklad oxidácii LDL cholesterolu a lipidovej peroxidácie. Resveratrol ukazuje, že prispieť k kardiovaskulárne zdravie a oživí krvný obeh v rovnakom čase, zmierniť bolesť, teplo, vlhkosť, otráviť sa hlien. Ostatné zložky zahŕňajú Dan Antracén ketón, emodin metyl éter a rhein majú protizápalový, odstrániť artritídy a antimikrobiálnu aktivitu.

Resveratrol je prirodzene sa vyskytujúce Fytoalexín produkoval niektoré vyššie rastliny v reakcii na zranenia alebo plesňové infekcie. Phytoalexins sú chemické látky produkované rastlinami ako obrana proti infekcii patogénnych mikroorganizmov, ako sú napríklad huby. Alexin je z gréčtiny znamená chrániť. Resveratrol môže mať alexin-ako aktivita pre ľudí.
Resveratrol je aktívnou zložkou extrahované z Huzhang (Polygonum cuspidatum) Huzhang (andquot; tiger caneandquot;) alebo obrie Krídlatka východoázijský druh (Polygonum cuspidatum), patriaci do čeľade Polygonaceae. Zdokumentované používa v tradičnej čínskej medicíne dátum prvého storočia pred Kr., a súčasné lekárske použitie podporuje klinické výsledky zahŕňajú akútne mikrobiálnej infekcie alebo vírusovej hepatitídy, chemoterapia alebo žiarenie vyvolané leukocytopénia, aterosklerózy a hyperlipidémia
Polugnum cuspidatum extrahovať zdravotné výhody • proti rakovine
• Vplyv na kardiovaskulárny systém
• Antibakteriálne a proti plesniam
• Vyživujú a chránia pečeň
• Antioxidant a spomalenie voľné radikály
• Vplyv na metabolizmus kostné problém
Aplikácia
1. uplatňovať v oblasti zdravotníctva produktu, je široko pridaný do rôznych druhov zdravotníckych výrobkov na prevenciu chronických chorôb alebo úľavu od príznakov klimakterický syndróm.
2. applied v oblasti kozmetiky, je široko pridaný do kozmetiky s funkciou oddialiť starnutie a lisovanie kože, tak aby pleť oveľa hladšia a jemnejšia.
3. uplatňované vo farmaceutickej oblasti, je široko pridaný do medicíny, ktoré môžu byť použité pri liečbe chronických ochorení, napríklad srdcovo-cievne ochorenia, ochorenia obličiek, diabetes mellitus.

Sme pyšní na zavádza nás ako jeden z popredných polygonum cusidatum extraktu, výrobcov a dodávateľov v Číne na vás. Pomáha moderné vybavenie a technológie, srdečne vítame vás kúpiť hromadne polygonum cusidatum extrakt s rozumnou cenou z nás.

Hot Tags: extraktom Polygonum cusidatum, Čína, výrobcovia, dodávatelia, hromadné
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie
Online customer service
Online customer service system