Kategória produktu
Kontaktujte nás

Shanghai topánok vysoko International Trade Co, Ltd

Pridať: izba 308, North Wanke kreatívne štvrťrok, No2000, Dongming Road, Pudong novej štvrti, Šanghaj, Čína

Tel:86-21-66531378

Fax: 86-21-66531373

E-mail:sales@ingredient4health.com

Služba hotline
+86-21-66531378

Saw Palmetto extrakt

Po stáročia boli použité surovej výťažky saw palmetto zlepšiť produkciu spermií a zvýšiť veľkosť pŕs a sexuálnej vitalita, ale ' s najúčinnejším a len vedecky podložené použitia je zlepšiť symptómy benígnej hyperplázie prostaty. Saw palmetto je jediný...

Podrobnosti o produkte

Po celé stáročia, surovej výťažky saw palmetto boli použité zlepšiť produkciu spermií a zvýšiť veľkosť pŕs a sexuálnej vitalita, ale itand #39; s najúčinnejším a len vedecky podložené použitia je zlepšiť symptómy benígnej hyperplázie prostaty. Saw palmetto je jediný v súčasnosti zaradený do rodu Serenoa. To bolo známe podľa počtu synonymá, vrátane Sabal serrulatum, pod ktorej menom sa stále často zobrazovať alternatívnej medicíny. Je to malé dlane, bežne dosahuje výšku okolo 2 – 4 m. Jeho kmeňa je rozvalený a rastie v zhluky alebo husté húštiny piesočné pobrežné pozemky alebo ako podrast borovicových lesov alebo drevené hojdacie siete.

Názov produktu

Saw palmetto extrakt

Časť použitého zariadenia

Ovocie

Špecifikácia

25% - 45% mastných kyselín
90% Saw palmetto olej

Balík

25kg/bubon
180kg/Oceľový bubon

Saw Palmetto je malá, palm-ako rastlina, domáci v Severnej Amerike. Domorodí Američania a skoré americkej osadníci používajú bobule na liečbu problémov spojených s pohlavných orgánov, močových ciest a reprodukčný systém. Táto bylina sa nazýva andquot; rastlín catheterandquot; kvôli jeho terapeutický účinok na hrdla močového mechúra a prostaty u mužov. Saw Palmetto je široko používaný v Nemecku, Kanade, Spojenom kráľovstve a teraz USA pre nutrične prospech prostaty a močových ciest. To bolo označené ako afrodiziakum pre mužov aj ženy.
Aktívne zložky sú éterickým olejom, steroidné saponín, triesloviny a polysacharidy. Saw Palmetto je tonikum a je jedným z niekoľkých bylinných prípravkov, ktoré sú považované za anabolické - posilňuje a stavia telesná tkanív.
Pre mužov to lieči prostaty rozšírenej a oslabené. Preukázal významné kroky v liečbe stavov spojených s benígna hyperplázia prostaty (BPH).
Saw palmetto extrakt funguje zabrániť testosterónu prepočte na dihydrotestosterón, hormón myslel spôsobiť prostaty bunky množia, vedúce k zväčšenej prostaty. Používa sa hlavne ako diuretikum a tón mechúra zlepšuje prietok moču a zmierňuje tlak. Pravidelné užívanie saw Palmetto môže znížiť močenie, najmä v noci, umožňujúce úplné mechúra vyhostenie a zníženie zápalu močového mechúra a zväčšenie prostaty.
Saw palmetto je jediný v súčasnosti zaradený do rodu Serenoa. To bolo známe naČíslo synoným, vrátane Sabal serrulatum, pod ktorej menom sa stále často objavuje v alternativemedicine. Je to malé dlane, bežne dosahuje výšku okolo 2 – 4 m (3-6 metrov). Jeho kmeňa je rozvalený a rastie v zhluky alebo husté húštiny piesočné pobrežné pozemky alebo ako podrast v borovicovom lese orhardwood hammocks.
Je endemitom k juhovýchodnej USA, najčastejšie pozdĺž Atlantického oceánu a mexického pobrežných nížin, ale aj pokiaľ ide o vnútrozemské ako južnej Arkansas. Je to výdatné rastlina; veľmi pomaly rastúci a dlho žil, niektoré rastliny, najmä na Floride, možno sú rovnako staré ako 500-700 rokov.
Saw Palmetto inhibuje testosterón akcia na prostatu, preto je hojne za liečbe BPH.
•Saw palmetto tiež zabraňuje väzby DHT na androgénne receptory, teda pomáha s vypadávaním vlasov.
•Saw palmetto inhibuje androgénne a estrogén receptor aktivity a pomáha mužov a žien
Bilančná hormóny.
•Saw palmetto vyliečiť zápal: bylina pomáha liečiť zápal močového mechúra a pomáha pri prietoku moču.
•Saw palmetto pre ženy: ženy tiež použiť Saw Palmetto bylín stimulovať zväčšenie prsníkov a
tiež na liečbu myómy podráždenosť.
•Saw palmetto sa používa aj na liečbu impotencie, frigidita, a tiež používa ako afrodiziakum. Niektoré newevidence ukazuje, že Saw Palmetto môže tiež pomôcť s nedostatkami štítnej žľazy.
•Saw palmetto sa používa na jasné hrudníka preťaženia, liečbu kašľa.

Sme pyšní na zavádza nás ako jeden z popredných saw palmetto extrakt, výrobcov a dodávateľov v Číne na vás. Pomáha moderné vybavenie a technológie, srdečne vítame vás kúpiť hromadne saw palmetto extrakt s rozumnou cenou od nás.

Hot Tags: Saw palmetto extrakt, Čína, výrobcovia, dodávatelia, hromadné
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie
Online customer service
Online customer service system