Kategória produktu
Kontaktujte nás

Shanghai topánok vysoko International Trade Co, Ltd

Pridať: izba 308, North Wanke kreatívne štvrťrok, No2000, Dongming Road, Pudong novej štvrti, Šanghaj, Čína

Tel:86-21-66531378

Fax: 86-21-66531373

E-mail:sales@ingredient4health.com

Služba hotline
+86-21-66531378

Cistanche Tubulosa extraktu

Čo je Cistanche? Cistanche tubulosa extrakt bol použitý pre skoro 2000 rokov na liečbu širokú škálu zdravotných problémov. Napríklad, je bežne predpisované lekármi celostnej medicíny na liečbu problémov týkajúcich sa osoby ' s sexuálne zdravie, ako je impotencia, plodnosť,...

Podrobnosti o produkte

Čo je Cistanche?

Cistanche tubulosa extrakt bol použitý pre skoro 2000 rokov na liečbu širokú škálu zdravotných problémov. Prenapríklad je bežne predpisované lekármi celostnej medicíny na liečbu problémov súvisiacich s apersonand #39; s sexuálne zdravie, ako je impotencia, plodnosť, predčasná ejakulácia a menštruačné kŕče.
Okrem toho, to je veril pomôcť s trávenia a zmiernenie najzávažnejšie zápcha. Whilecistanche sa často používa na liečbu zdravotných problémov jednoducho pretože spoľahlivo ho používala roky Soman, nové štúdie sa stáva, že naznačujú, že veda môže podporovať jeho použitie pre evengreater Počet ochorení.

Názov produktu

Cistanche tubulosa extraktu

Časť použitého zariadenia

Koreň

Špecifikácia

Echinacoside 8-25%


Verbascoside 4-10%

Balík

25kg/bubon

Cistanche používa takmer 2000 rokov na liečbu širokú škálu zdravotných problémov. Napríklad, je bežne predpisované lekármi celostnej medicíny na liečbu problémov súvisiacich s personand #39; s sexuálne zdravie, ako je impotencia, plodnosť, predčasná ejakulácia a menštruačné kŕče. Okrem toho, to je veril pomôcť s trávenia a zmiernenie najzávažnejšie zápcha. Kým cistanche sa často používa na liečbu zdravotných problémov jednoducho pretože bol použitý spoľahlivo po mnoho rokov, nové štúdie sa stáva, že naznačujú, že veda môže podporovať jej používanie pre ešte väčší počet ochorení.

Aj v modernej dobe, cistanche je jeden z viac populárne rastliny používané v čínskej medicíne, kde je známy ako rou cong rong. Hoci zvyčajne rastie v Ázii a na Blízkom východe, jeho použitie je stále populárnejšie na celom svete. Ako výsledok, niektorí botanici pocit, že bylina je stále ťažšie nájsť v rodný biotopov. Zatiaľ čo sa nepovažuje za ohrozené, to je monitorovaný, najmä pokiaľ ide o jej použitie v globálnom obchode.
Sušené mäsité stonky Cistanche deserticola v známy v Číne ako Rou Congrong. Druhy používané v Japonsku, je Cistanche salsa. Cistanche tiež rastie v Mongolsku. Podľa jeden čínsky vedec, andquot; Rou Cong-rongandquot; (Herba Cistanchis) je jedným z bežne používaných liekov v tradičnej čínskej medicíny.

Čo je funkcia Cistanche extrakt?
1. sexuálne zdravie
Časť popularity rotujúcich okolo cistanche je jeho použitie na liečbu problémov súvisiacich s sexualhealth. Aj v západných kultúrach, mnoho ľudí piť čaj alebo konzumovať prášok extraktov z bylín. Ľudia sa domnievajú, že môže zvýšiť womanand #39; s plodnosti a to je obzvlášť užitočné forwomen mať problémy conceiving. Mnoho mužov používať byliny na liečbu impotencie a prematureejaculation rovnako.
2. zápcha
Typicky, je vyhradená pre ľudí s chronickou zápchou, ako sú staršie osoby, postpartumwomen a ľudia, ktorí sú pripútaný na lôžko. To je často v kombinácii s inými bylinami, ako osivo z konope rastlín, najmä pri použití na liečbu tráviacich problémov, ako je zápcha.
3. imunitný systém
Nové vedecké štúdie ukazujú dôkazy o účinnosti bylín. Napríklad, niektoré studiesshow že cistanche môžu byť použité na boj proti starnutiu. To má tiež bylina veľmi populárny v bothEastern a západných kultúr. Okrem toho, to je myšlienka zabrániť únave a zvýšenie energie. Niektoré štúdie ukazujú, že to môže zlepšiť pamäť a posilniť imunitný systém rovnako. Manypeople verí bylina bude fungovať ako anti-poburujúce a že to môže dokonca pomôcť znížiť bloodpressure.

Desertliving Cistanche bylina extrakt (Cistanche tubulosa extraktu; Cistanche Deserticola extraktu; Caulis Cistanchis extraktu) funkcie v každodennej strave človeka, ktorí majú jeden z najdlhších života vo svete. Cistanche tubulosa hrať dôležitú úlohu pre ich životnosť.
Aktívny imgredients Cistanche tubulosa sú echinacoside a acteoside, phenylethanoid glykozidy. Acteoside, polyfenolov, je silný antioxidant, ktorý je 15-krát aktívnejší ako resveratrol.

Sme pyšní na zavádza nás ako jeden z popredných cistanche tubulosa extraktu, výrobcov a dodávateľov v Číne na vás. Pomáha moderné vybavenie a technológie, srdečne vítame vás nakúpiť hromadne cistanche tubulosa extraktu s rozumnou cenou od nás.

Hot Tags: Cistanche tubulosa extraktu, Čína, výrobcovia, dodávatelia, hromadné
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie
Online customer service
Online customer service system