Kategória produktu
Kontaktujte nás

Shanghai topánok vysoko International Trade Co, Ltd

Pridať: izba 308, North Wanke kreatívne štvrťrok, No2000, Dongming Road, Pudong novej štvrti, Šanghaj, Čína

Tel:86-21-66531378

Fax: 86-21-66531373

E-mail:sales@ingredient4health.com

Služba hotline
+86-21-66531378

Muberry výpis

Morus, rod kvitnúcich rastlín z čeľade Moraceae, pozostáva z 10 – 16 druhov listnatých stromov všeobecne známa asmulberries, rastie divoká a plochách v mnohých regiónoch mierneho pásma sveta. Plody čierne moruše (pôvodom z juhozápadnej Ázie) a red moruše (pôvodom z východnej...

Podrobnosti o produkte

Morus, rod kvitnúcich rastlín z čeľade Moraceae, pozostáva z 10 – 16 druhov listnatých stromov všeobecne známa asmulberries, rastie divoká a plochách v mnohých regiónoch mierneho pásma sveta. Plody čierne moruše (pôvodom z juhozápadnej Ázie) a red moruše (natívne na východnej Severnej Ameriky) majú najsilnejší chuť, ktorý bol prirovnávaný k a #39; ohňostroj v mouthand #39;. Ovocie a listy sa predávajú v rôznych formách ako výživové doplnky. Farbe plodov moruše pochádza z antokyány, ktoré sú v základnom výskume mechanizmov vzniku rôznych chorôb. Antokyaníny sú zodpovedné za atraktívne farby čerstvé rastlinné potraviny, vrátane oranžová, červená, fialová, čierna a modrá. Tieto farby sú rozpustné vo vode a ľahko extrahovaných, poddajný prírodných potravinárskych farbív. Vzhľadom na rastúci dopyt po prírodných potravinárskych farbív, rastie ich význam v potravinárskom priemysle. Lacné a priemyselne realizovateľných metóda bola vyvinutá extrahovať Antokyaníny z plodov moruše, ktoré mohli byť použité ako látka opaľovací agent alebo potravinárske farbivo vysoká farebná hodnota (nad 100). Vedci zistili, že tridsať jedna čínska moruše kultivarov testované, celková antokyanové výnos pohybuje od 148 mg 2725 mg na liter ovocnej šťavy.

Názov produktu

Moruše extrakt

Časť použitého zariadenia

Ovocie

Špecifikácia

Anthocyanin 5% - 25%

Balík

25kg/bubon

Vysoko cenené v tradičnej čínskej a japonskej medicíny, predchádzajúci výskum sústredil na prínosy značné zlepšenie hladiny cukru v krvi kontroly a krvných lipidov. Keď pacienti s typ 2 diabetes dostali buď moruše sušené listy v dávke 3 g/deň alebo jednu tabletu lieku glyburidom (5 mg/deň) počas 4 týždňov nasledujúcich bolo preukázané:
●Mulberry terapia výrazne zlepšila diabetickej kontrolu u pacientov s diabetom typu 2.
●Fasting koncentrácií glukózy v krvi a hladiny A1C boli významne znížená s moruše terapia v porovnaní s glyburidom liečby.
●Mulberry terapia aj loweredtotal a LDL cholesterolu a zvyšovanie HDL cholesterolu.
V ďalšej klinickej štúdii, predmety dostali tri tablety 280 mg moruše krídla, tri krát denne pred jedlom po dobu 12 týždňov. Na konci štúdia, celkového cholesterolu, triglyceridov a LDL boli výrazne klesla o 4,9%, 14,1% a 5,6%, resp. od začiatku, keďže HDL výrazne zvýšila o 19,7%.
Tieto výsledky a iní naznačujú, že moruše list môže byť prínosom u ľudí, ktorí majú metabolický syndróm charakterizovaný glukózovej intolerancie, ako aj zmeny hladiny cholesterolu alebo triglyceridov.
Funkcia:
1.antioxidant. Mulberry Antokyaníny sú silné antioxidanty a ich antioxidačnej kapacity je 20 krát, VC, 50 krát, že VE... Môže rýchlo a účinne odstrániť voľné radikály pred bunky poškodené.
2. Prevencia rakoviny. Mulberry antokyanov pomáha zabrániť mnohých chorôb súvisiacich s voľnými radikálmi, vrátane rakoviny, srdcových chorôb, predčasné starnutie a artritída.
3. ústne kozmetické. To môže len nebráni počiatkom vzniku kožné vrásky, ale tiež dodávať výživu a eliminovať škodlivé voľné radikály v tele. To je prirodzené slnko kryt, môže zabrániť ultrafialového žiarenia na kožu. Koža je spojivové tkanivo, kolagén a tvrdý elastický proteincontained v mulberry zohráva dôležitú úlohu na celú štruktúru pokožky.
4. anthocyanin (Anthocyanosides) má funkciu oxidácie voľných radikálov, ktorá má silné proti oxidácii a proti alergické funkcie, môžete chrániť mozog pred oxidáciou.
5. zabrániť Alzheimerand #39; s chorobou. Moruše extrakt by mohli výrazne znížiť ich stárnutiu, antioxidačnú aktivitu antokyanov môže inhibovať starnutia a demenciou.
6. voľných radikálov vyplachovania; Protizápalové; Prevencia cukrovky, chudnutie, Ochrana zraku.
Aplikácia
1. uplatňovať v oblasti zdravotníctva výrobku,
2. applied v oblasti kozmetiky,
3. uplatňované vo farmaceutickej oblasti.

Sme pyšní na zavádza nás ako jeden z popredných muberry extraktu, výrobcov a dodávateľov v Číne na vás. Pomáha moderné vybavenie a technológie, srdečne vítame vás nakúpiť hromadne muberry extrakt s rozumnou cenou od nás.

Hot Tags: muberry extrakt, Čína, výrobcovia, dodávatelia, hromadné
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie
Online customer service
Online customer service system