Kategória produktu
Kontaktujte nás

Shanghai topánok vysoko International Trade Co, Ltd

Pridať: izba 308, North Wanke kreatívne štvrťrok, No2000, Dongming Road, Pudong novej štvrti, Šanghaj, Čína

Tel:86-21-66531378

Fax: 86-21-66531373

E-mail:sales@ingredient4health.com

Služba hotline
+86-21-66531378

Epimedium extrakt

Horny kozie Weed extrakt/Epimedium extrakt (Icariin) je flavonoid glykozid zložené z viacerých druhov rastlín z čeľade Epimedium, ktoré sú bežne známe ako Horny kozie Weed, Yin Yang Huo alebo. Výťažky z týchto rastlín sú pokladaný afrodiziakálne účinky a sú...

Podrobnosti o produkte

Horny kozie Weed extrakt/Epimedium extrakt (Icariin) je flavonoid glykozid zložené z viacerých druhov rastlín z čeľade Epimedium, ktoré sú bežne známe ako Horny kozie Weed, Yin Yang Huo alebo. Výťažky z týchto rastlín sú pokladaný afrodiziakálne účinky a sú bežne používané v čínskej bylinnej medicíny na zlepšenie erektilnej funkcie, ako aj pre niekoľko ďalších indikácií.

Názov produktu

Epimedium extrakt

Časť použitého zariadenia

Leaf

Špecifikácia

Icariin, Icariins 10% - 98% HPLC

Balík

25kg/bubon

Horny Goat Weed má 2.000 rokov používa ako mužský funkcia enhancer v China.Many culturhat. Horny kozie weed podporuje libida, erektilnej funkcie, a pomáha zmierniť menopauzálne ťažkosti. Jedna zo zložiek, maca, je hlásená na podporu erektilnej problémy pre mužov a ženy s nízkym libido a pre ženy podstupujúci menopauze. Horny Goat Weed (epimedium) sa skladá z niekoľkých druhov ofepimedium, listovej závod, ktorý rastie vo voľnej prírode, najviac hojne na vyššiu altitudees správe ts.
Epimedium Icariin, tiež známy ako barrenwort, bishopand #39; s hat, rozprávkové wings, horny kozie weed, hlučný lampa bylina, randy pivo tráva oryin yang huo je rod kvitnúcich rastlín z čeľade Berberidaceae. Existuje asi 50 druhov, z ktorých väčšina sú endemické do Číny.
Opadavý alebo vždyzelený hardy trvalky sú Epimedium Icariin druhy. Väčšina má štyri-partedandquot; pavúk ako andquot; kvety na jar. Rastlina obsahuje icariin, ktorý je inhibítorom PDE5 ako slidenafil, liečivo Viagra.It id therefcore používa ako anaphrodisiac a liečbe erektilnej dysfunkcie.
1, horny Goat extrakt je myšlienka, že icariin je pravdepodobne primárna aktívna zložka Epimedium extraktov, ako je preukázané zdieľať niekoľko mechanizmov účinku s látkami, ktoré sa používajú v západnej medicíne na liečbu impotencie a zlepšenie sexuálnych funkcií. Najmä icariin bola preukázaná pôsobiť ako inhibítor PDE5 a zvýšiť produkciu bioaktívnych oxidu dusnatého, ako aj mimicing účinky testosterónu.
2, horny Goat extrakt môže stimulovať aktivitu osteoblastov v kostného tkaniva, ktorá bola spojená s možný terapeutický úlohu v liečbe osteoporózy.
3, Icariin môžete tiež zvýšiť počet obličiek pacienti v T buniek, miera transformácie lymfocytov, protilátok, antigén a retikuloendotelovom systéme fagocytárnu funkcia nízka, ale protidrogovej liečby po obličky Epimedium, atď.
4, Icariin môžu ovplyvniť rôzne aspekty starnutia, mechanizmy. Napríklad vplyvu prechod buniek, predĺženie obdobia rastu, regulácia imunitného a endokrinného systému, zlepšenie metabolizmu a organy funkcia.
5, horny Goat Extract má ochranný účinok na vazopresínu vyvolané myokardiálna ischémia, s významným krvný tlak

Sme pyšní na zavádza nás ako jeden z popredných epimedium extrakt výrobcov a dodávateľov v Číne na vás. Pomáha moderné vybavenie a technológie, srdečne vítame vás kúpiť hromadne epimedium extrakt s rozumnou cenou od nás.

Hot Tags: Epimedium extrakt, Čína, výrobcovia, dodávatelia, hromadné
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie
Online customer service
Online customer service system