Kategória produktu
Kontaktujte nás

Shanghai topánok vysoko International Trade Co, Ltd

Pridať: izba 308, North Wanke kreatívne štvrťrok, No2000, Dongming Road, Pudong novej štvrti, Šanghaj, Čína

Tel:86-21-66531378

Fax: 86-21-66531373

E-mail:sales@ingredient4health.com

Služba hotline
+86-21-66531378

Rebarbora extrakt

Rebarbora (Rheum rhabarbarum) je druh rastlín v rodine Polygonaceae. Sú to bylinné trvalky rastie od krátke, hrubé podzemky. Majú veľké listy, ktoré sú trochu trojuholníkové, s dlho mäsité stopkami. Majú malé kvety zoskupené vo veľkých zmes listovej greeni torose-červená...

Podrobnosti o produkte

Rebarbora (Rheum rhabarbarum) je druh rastlín v rodine Polygonaceae.They sú herbaceousperennialsgrowing z krátkych, thickrhizomes. Majú largeleavesthat sú trochu trojuholníkový, dlhé fleshypetioles. Majú smallflowersgrouped veľké zložené listovej greeni torose-redinflorescences. V kulinárske použitie, sú čerstvé surové stopkami (stonky listov) crisp (podobné tocelery) s silné, trpké chuť. Najviac obyčajne, plantand #39; s stonky listov sú varené withsugarand použité v koláče a iné dezerty. Počet odrôd boli domestikovaným na ľudskú spotrebu, z ktorých väčšina sú uznané asRheumxhybridumby Royal Horticultural Society. (rebarbora prášok).

Názov produktu

Rebarbora extrakt

Časť použitého zariadenia

Koreň

Špecifikácia

5% - 98% emodin,
5% - 98% Physcion

Balík

25kg/bubon

Rebarbora extraktu prášku má skvostných histórii začlenenie mnohých laxatívne prípravky. Rebarbora je všeobecne považovaný za mierny laxatívny, ktorá vytvára mäkké stolice 6-10 hodín po požití. Rebarbora je obzvlášť dobre hodí pre deti, pretože je to veľmi mierny v akcii. Koreň rebarbory sa preháňadlo akcia pre použitie pri liečbe zápchy, ale tiež má sťahujúci účinok príliš. Rebarbora, preto má naozaj čistiaci účinok na črevá, odstraňujú nečistoty a potom astringing s rovnako antiseptické vlastnosti. Primárne chemických zložiek rebarbora patrí antrachinóny, ktoré prispievajú k preháňadlá a preháňadlo vlastnosti rebarbora čínskych výskumných vyšetruje Rhubarband #39; s schopnosť možno inhibovať rakovinových buniek.
Rebarbora extraktu prášku má vplyv na zlepšuje trávenie a zvyšuje chuť do jedla.
-Rebarbora extraktu prášku má funkciu antioxidačným, odďaľuje starnutie, prevencia osteoporózy, acne(whelk) a demencie u starších pacientov.
-Rebarbora extraktu prášku má funkciu proti nádoru činnosť a antibakteriálnu aktivitu aj effection imunosupresie, čistiace a protizápalové účinky.
-Rebarbora extraktu prášku má funkciu znížiť cholesterin a viskozitu krvi, znižuje riziko aterosklerózy, srdcovo-cievne ochorenia a ochorenia srdca.
-Rebarbora extraktu prášku možno pre prevenciu rakoviny, najmä rakoviny prsníka, prostaty, rakovina endometria a ovarycancer, kvôli jej úlohe estrogén.
-Rebarbora extraktu prášku sa používa pomáha hojiť vredy, zmierniť poruchy sleziny a hrubého čreva, zmiernenie zápchy a pomáhajú liečiť hemoroidy a krvácanie hornej časti tráviaceho traktu.
Rebarbora koreňa extrakt vykazuje, že zlepšujú trávenie a zvyšujú chuť k jedlu.
-Rebarbora koreň extrakt tiež pomáha hojiť vredy, zmierniť poruchy sleziny a hrubého čreva, zmiernenie zápchy a pomáhajú liečiť hemoroidy a krvácanie hornej časti tráviaceho traktu.
-Proti nádoru činnosť a antibakteriálny účinok majú aj effection imunosupresie, čistiace a protizápalové.
1. antibakteriálne, antitrombotické, protizápalové a antianaphylaxis;
2. zníženie cholesterin a viskozitu krvi, znižuje riziko aterosklerózy, srdcovo-cievne ochorenia a choroby srdca 5. Vlastniť dobrú účinnosť za liečbe AIDS.
3. antioxidačným, oddialenie starnutia, predchádzať osteoporosis,acne(whelk) a demencie u seniorov;

Sme pyšní na zavádza nás ako jeden z popredných rebarbora extrakt výrobcov a dodávateľov v Číne na vás. Pomáha moderné vybavenie a technológie, srdečne vítame vás kúpiť hromadne rebarbora extrakt s rozumnou cenou z nás.

Hot Tags: rebarbora extrakt, Čína, výrobcovia, dodávatelia, hromadné
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie
Online customer service
Online customer service system