Kategória produktu
Kontaktujte nás

Shanghai topánok vysoko International Trade Co, Ltd

Pridať: izba 308, North Wanke kreatívne štvrťrok, No2000, Dongming Road, Pudong novej štvrti, Šanghaj, Čína

Tel:86-21-66531378

Fax: 86-21-66531373

E-mail:sales@ingredient4health.com

Služba hotline
+86-21-66531378

Chondroitín sulfát

Chondroitín sulfát je chemická látka, ktorá sa normálne nachádza v chrupavke okolo kĺbov v tele. Chondroitín sulfát je vyrobené zo živočíšnych zdrojov, napríklad krava chrupavky. Chondroitín sulfát je dôležitým štrukturálnym prvkom chrupavky a poskytuje veľa z jeho odolnosť voči...

Podrobnosti o produkte

Chondroitín sulfát je chemická látka, ktorá sa normálne nachádza v chrupavke okolo kĺbov v tele. Chondroitín sulfát je vyrobené zo živočíšnych zdrojov, napríklad krava chrupavky.
Chondroitín sulfát je dôležitým štrukturálnym prvkom chrupavky a poskytuje veľa z jeho odpor proti stlačeniu. Spolu s glukózamín, Chondroitín sulfát sa stala široko používaný doplnok stravy pre liečbu osteoartrózy. To je teraz široko používaný v nutraceutical, farmaceutickom, potravinárskom a kozmetický priemysel.


Názov produktu

Chondroitín sulfát

Pôvod

Shark, hovädzieho dobytka,

Špecifikácia

Chondroitín sulfát 90% CZK
Chondroitín sulfát 70-90% HPLC
Chondroitín sulfát 70%-90 %E-HPLC
Iného živočíšneho pôvodu

Balík

25kg/bubon

Chondroitín sulfát sodný je sodná soľ sulfated lineárne glykosaminoglykan získané z hovädzieho dobytka, ošípaných alebo Vtáčia chrupaviek zdravých a domáce zvieratá používané pre potraviny ľuďmi. Chondroitín sulfát sodný sa skladá väčšinou z sodná soľ síran ester kyseliny Nacetylchondrosamine (2-acetamido-2-deoxy--D-galactopyranose) a kyseliny D-glukuronónovou kopolyméru. Tieto hexoses sú striedavo prepojené - 1,4 a - 1,3 v polyméri. Chondrosamine exprimované v prevláda glykosaminoglykan sa monosulfated predovšetkým na pozícii 4 a menej na pozícii 6.

Chondroitinand #39; s funkcie závisia na vlastnosti celkovej proteoglykanové, ktorý je súčasťou. Tieto funkcie je možné rozdeliť do štrukturálnych a regulačných úloh. Však toto rozdelenie nie je absolútna, a niektoré proteoglykány mať štrukturálnych a regulačných úloh (pozri versican).
Chondroitín sulfát je hlavnou zložkou extracelulárnej matrix a je dôležité na zachovanie štrukturálnej integrity tkaniva. Táto funkcia je typické veľké spojením proteoglykány: aggrecan, versican, brevican a neurocan, spoločne nazývané lecticans.

Ako súčasť aggrecan, Chondroitín sulfát je hlavnou zložkou chrupavky. Zhutnenia a vysoko nabité sulfát skupiny Chondroitín sulfát generovať elektrostatické odpor, ktorý poskytuje veľa odporu chrupavky kompresie. Strata Chondroitín sulfát z chrupavky je hlavnou príčinou osteoartrózy.

Chondroitín sulfát je sulfated glykosaminoglykan, zložený z reťaze striedavý cukrov (N-Acetylgalactosamine a glukurónovou). Je to jeden z hlavných zložiek chrupavky a sliznice vrstvy, tvoriace väzivo, ktoré spája svalov, nervov a ciev. Používa sa ako doplnok stravy na podporu chrupavkového tkaniva a bojovať proti rôzne formy artritídy u ľudí a zvierat.


1. Chondroitín sulfát sa používa pre osteoartrózu. To je často používaný v kombinácii s inými výrobkami, vrátane mangánu askorbátu, Glukosamín sulfát, glukozamín hydrochlorid alebo N-acetyl-glukozamín N-. Výskum z pred pár desiatkami rokov ukázal, že Chondroitín sulfát pomohol artritída bolesť, keď užíva s konvenčné lieky na bolesť a opuch. Ale neskorší výskum nebol tak pozitívny. Teraz Vedci veria, že celkovo Chondroitín sulfát môže mierne znížiť bolesť artritídy.
2. niektorí ľudia používajú Chondroitín sulfát pre srdcové choroby, slabé kosti (osteoporóza) a vysoký cholesterol. Chondroitín sulfát sa používa aj v komplexe s železa za liečbe anémie z nedostatku železa.
3. Chondroitín sulfát je k dispozícii ako očné kvapky pre suché oči. Okrem toho sa používa počas operácie katarakty a ako riešenie pre zachovanie používaných na transplantácie rohovky.
4. Chondroitín sulfát sa používa hlavne ako liek v lekárskej liečbe ochorenia kĺbov a glukosamínu, ktoré použité v spojení s bolesťou, podporujú efekt regenerácie chrupavky, zásadne zlepšiť spoločný problém.
5. Chondroitín sulfát pre rohovky kolagénnych vlákien majú ochranný účinok, môžete podporiť rast matice sklenným vláknom priepustnosť, zlepšenie krvného obehu, urýchliť metabolizmus, podporujú vstrebávanie a eliminácie zápalu permeát.
6. Chondroitín sulfát možno liečiť nervové bolesti hlavy, neuralgia trigeminu, ischemickej choroby srdca, angíny pectoris, myokardiálna ischémia, cerebrovaskulárne ochorenie, bolesti kĺbov, ateroskleróza a hepatitídy.
7. Chondroitín sulfát možno zdravotnícke výrobky, potravinárske prídavné látky, má zvýšenú ľudskú postavu a proti baktérií, kozmetika, anti-aging účinky. Zlepšiť sluchovým a suchú kožu.

Sme hrdí na nás ako jeden z popredných Chondroitín sulfát výrobcov a dodávateľov v Číne Predstavujeme vám. Pomáha moderné vybavenie a technológie, Srdečne Vás pozývame na nákup bulk Chondroitín sulfát s rozumnou cenou od nás.

Hot Tags: Chondroitín sulfát, Čína, výrobcovia, dodávatelia, bulk
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie
Online customer service
Online customer service system