Kategória produktu
Kontaktujte nás

Shanghai topánok vysoko International Trade Co, Ltd

Pridať: izba 308, North Wanke kreatívne štvrťrok, No2000, Dongming Road, Pudong novej štvrti, Šanghaj, Čína

Tel:86-21-66531378

Fax: 86-21-66531373

E-mail:sales@ingredient4health.com

Služba hotline
+86-21-66531378

Inulín

Inulín je rezervný polysacharid v rastlinách, najmä z rastliny, bol nájdený v viac než 36.000 druhov, vrátane dvojklíčnoslistové rastliny v Compositae, Campanulaceae, Gentianaceae 11 rodín a iných jednoklíčnolistové rastliny v Liliaceae. Inulín je ideálny funkčný potravinových prísad, a tiež...

Podrobnosti o produkte

Názov produktu

Inulín

Špecifikácia

≥99.0%

Balík

25kg/bubon

Inulinis rezervný polysacharid v rastlinách, najmä z rastliny, bol nájdený v viac než 36.000 druhov, vrátane dvojklíčnoslistové rastliny v Compositae, Campanulaceae, Gentianaceae 11 rodín a iných jednoklíčnolistové rastliny v Liliaceae.
Inulinis ideálny funkčných potravinárskych prísad a tiež dobré suroviny vo výrobe fruktooligosacharidy, vysoký ovocný cukor sirup, kryštalická fruktóza a iné produkty.
Funkcia
Zlepšiť zdravie tráviacej sústavy.
trávenie je lepšie zdravie prostredníctvom lepšiu absorpciu kritické minerálov (vápnik a horčík), znížené plynu a zníženie andquot; bloatyandquot; pocit kvôli potlačil rast škodlivých baktérií v hrubom čreve. Tieto pozitívne zdravotné účinky sú spôsobené tým, že inulín je prebiotikum, ktoré pôsobí na stimuláciu normálne, prospešné baktérie v hrubom čreve. Inulín môže byť myšlienka ako potrava pre dobré baktérie vo vašom čreve, aby bolo zdravé. Štúdie preukázali, že inulín je účinný prebiotikum rovnako ako bifodenic na dennú spotrebu 5 gramov denne. V štúdii uskutočnenej na Johns Hopkins, 113 dojčiat boli kŕmené dojčenská obilnín doplnený inulín alebo placebo po dobu 6 mesiacov. Deti náročné obilniny s inulínom ukázal znižuje výskyt horúčky, menej antibiotikum použitie, menej návštev lekára, menej vracanie a menej absencií škôlky. Ako prebiotickú vlákninu inulín je potrava pre probiotiká. To spôsobuje probiotickými bifidobaktériami zvýšiť. Ako rastú, ktoré vylučujú kyseliny. Táto zmena pH v hrubom čreve pomáha potlačiť rast škodlivých baktérií ako E. Coli, Salmonella a Campylobacter.
Zlepšenie kostnej zdravie.
Inulín pomáha zvýšiť kostnú denzitu zlepší vstrebávanie vápnika. Štúdie preukázali, že inulín zvyšuje vstrebávanie vápnika o 20 percent. Novo zverejnenej štúdii v American Journal of Clinical Nutrition ukazuje, že INULIN pomáha zvýšiť vápnika uchovávania alebo kostnej hustoty adolescentov o 15 percent. Toto zvýšenie vápnika absorpcie a kostnej hustoty viedla po doplňovanie stravy 8 gramov inulínu za deň. Okrem toho, iné štúdie ukázali pozitívny vplyv na absorptioninulin vápnika v mladistvom veku a menopauze.
Efektívny nástroj na zníženie hmotnosti a telesnej hmotnosti.
Je dobre známe a zdokumentované, že vlákno, ako je inulín, pomáha udržiavať pocit plnosti dlhšiu dobu po jedle. Okrem toho, vlákninu, inulín, sacharidov, je veľmi low-glykemický index potravín, čo znamená, že má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi. Navyše inulín je často pridaný k potravinových výrobkov zvýšiť chuť a čerstvosť výrobkov – jednoducho povedané, to robí jedlo chuť lepšie! Chuť na sladké je spokojný a máte pocit plnosti, ktorá umožňuje konzumovať primeranú úroveň kalórií pre hmotnosť management alebo chudnutie program.
Pomáha pri liečbe cukrovky.
Neovplyvňuje hladinu inzulínu ani inulínový ako nestrávené vlákno nemá vplyv na hladiny glukózy v krvi. To má nulovú glykemický Index. Inulín v potravinách poskytuje hromadné a sladkosť bez spôsobuje zvýšenie glukózy v krvi po jedle. Je vhodné pre diabetikov.
Zlepšenie Motality.
Jednoducho, inulín, ako vláknina, zlepšuje pravidelnosť a znižuje zápcha. Štúdie tiež ukázali zvýšenú frekvenciu a veľkosť odpadu po konzumácii inulínu.
Aplikácie
-Detská andamp; dieťa funkčných potravín
-Syr
-Mliečne
-Športový nápoj
-Funkčný nápoj

Názov produktu

Inulín

Vzhľad

Biely jemný prášok

Test

98%

CAS č.

9005-80-5

MF

C228H382O191

EINECS

232-684-3

Molekulová hmotnosť

6179.35808000012

Testovacia metóda

HPLC

Skladovanie

Skladujte na chladnom a suchom miestach, Chráňte pred silným svetlom.

Čas použiteľnosti

2 roky Ak je správne uskladnený.

Sme hrdí na nás ako jeden z popredných inulín výrobcov a dodávateľov v Číne Predstavujeme vám. Pomáha moderné vybavenie a technológie, srdečne vítame vás kúpiť hromadne inulínu s rozumnou cenou z nás.

Hot Tags: inulín, Čína, výrobcovia, dodávatelia, bulk
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie
Online customer service
Online customer service system