Kategória produktu
Kontaktujte nás

Shanghai topánok vysoko International Trade Co, Ltd

Pridať: izba 308, North Wanke kreatívne štvrťrok, No2000, Dongming Road, Pudong novej štvrti, Šanghaj, Čína

Tel:86-21-66531378

Fax: 86-21-66531373

E-mail:sales@ingredient4health.com

Služba hotline
+86-21-66531378
Melatonín

Melatonín

Melatonin-73-31-4-for-Good-Sleep-and

Podrobnosti o produkte

Názov produktu

Melatonín

Špecifikácia

98%

Balík

25kg/bubon

Melatonín je hormón uskutočnenej epifýza, malé žľazy v mozgu. Melatonín pomáha riadiť váš spánok a prebudí cykly. Veľmi malé množstvo sa nachádzajú v potravinách ako sú mäso, zrná, ovocia a zeleniny. Vaše telo má svoje vlastné vnútorné hodiny, ktorý ovláda váš prirodzený cyklus spánku a bdenia hodín. V časti vaše telo hodiny určuje koľko melatonínu, ktoré vaše telo robí.
Normálne hladiny melatonínu začnú stúpať v polovici-do neskorého večera, zostávajú vysoké pre väčšinu noci a potom pokles v skorých ranných hodinách. Svetlo ovplyvňuje koľko melatonínu, ktoré vaše telo produkuje. Počas kratšie dni zimných mesiacov, vaše telo môže tvoriť melatonín skôr alebo neskôr v ten deň ako zvyčajne. Táto zmena môže viesť k príznakov sezónnej afektívna porucha (SAD) alebo zimná depresia.
Hladiny melatonínu prírodné pomaly pokles s vekom. Niektoré staršie i dospelí, aby veľmi malé množstvo alebo žiadne vôbec. Možno na liečbu jet lag alebo spánku problémy (nespavosť). Melatonín je silný antioxidant, ktorý chráni pred voľnými radikálmi a pomáha podporovať aktivitu glutatión v nervové tkanivo

Funkcia
1. melatonín účinne zlepšiť kvalitu spánku
2. melatonín môže zlepšiť funkčný stav celého tela
3. melatonín môže zlepšiť ľudskú imunitu, prevenciu depresie, Alzheimerand #39; s syndróm, šedého zákalu, pri liečbe glaukómu tiež mala výrazný vplyv.
4. melatonín môže zvýšiť tele Ana #39; s imunitný systém, pomocné rakoviny, zlepšenie fyzickej kondície.
5. melatonín má silné antioxidačné účinky

Aplikácie
Melatonín je tiež známy ako MEL. Melatonín je produkovaný prirodzene v tele v reakcii na vnímanie svetla, melatonín sa používa na zmierniť nespavosť, boja proti jet lag, ochranu buniek z voľných radikálov, posilnenie imunitného systému, prevenciu rakoviny a predĺžiť život.

Sme hrdí na nás ako jeden z popredných melatonín výrobcov a dodávateľov v Číne Predstavujeme vám. Pomáha moderné vybavenie a technológie, Srdečne Vás pozývame na nákup bulk melatonín s rozumnou cenou od nás.

Hot Tags: melatonín, Čína, výrobcovia, dodávatelia, bulk
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie
Online customer service
Online customer service system