Kategória produktu
Kontaktujte nás

Shanghai topánok vysoko International Trade Co, Ltd

Pridať: izba 308, North Wanke kreatívne štvrťrok, No2000, Dongming Road, Pudong novej štvrti, Šanghaj, Čína

Tel:86-21-66531378

Fax: 86-21-66531373

E-mail:sales@ingredient4health.com

Služba hotline
+86-21-66531378

Oxymatrine

Oxymatrine (matrine oxid, matrine N-oxid, matrine 1-oxid) je jedným z mnohých quinolizidine alkaloid zlúčeniny extrahované z koreňa jedna flavescens, čínskych bylín. To je veľmi podobný v štruktúre matrine, ktorý má jeden menší atóm kyslíka. Oxymatrine má rôzne účinky invitro a...

Podrobnosti o produkte

Názov produktu

Oxymatrine

Špecifikácia

98%

Balík

25kg/bubon

Oxymatrine (matrine oxid, matrine N-oxid, matrine 1-oxid) je jedným z mnohých quinolizidine alkaloid zlúčeniny extrahované z koreňa jedna flavescens, čínskych bylín. To je veľmi podobný v štruktúre matrine, ktorý má jeden menší atóm kyslíka.
Oxymatrine má rôzne účinky in vitro a u zvieracích modelov, vrátane ochrany proti apoptózy, nádor a vývoji fibrotického tkaniva a zápal.
Okrem toho oxymatrine bolo dokázané zníženie srdcový ischémia (znížené prekrvenie), poranenia myokardu, arytmie (nepravidelný srdcový tep), a zlepšenie srdcového zlyhania zvýšením srdcovej funkcie.
Oxymatrine je odvodený z rastlín jedna. Bolo preukázané, že určitý stupeň antivírusové vlastnosti. Často sa používa pri liečbe Hepatits B vďaka svojej schopnosti navrhol znížiť poškodenie pečene a znížiť vírusovú záťaž. To tiež bolo navrhol, že oxymatrine môže zvýšiť prietok krvi a v Číne je niekedy používaný ako liek proti rakovine.
Funkcia
1. zlepšiť príznaky nedostatku leukocytov posilnila tele Ana #39; s imunitné funkcie;
2. odolať plesne, antibiotiká, je účinný pri zvládaní trichomonad zápaly pošvy, flagellate choroby,
Améby úplavica a huba úplavica, atď.;
3. to môže vyliečiť zápal mandlí, mastitídy, hladké astma etc.when, zaujatý orálne.
4. baktericídne drogy vyliečiť infusorium, giardia,
5.a liek na arytmiu
6. proti hnačke a antiasthmatic drogy
7. anti anafylaxia, proti zápalu a diuréza
Aplikácie
Je to rastlinný insekticíd s kontakt a žalúdok akciu, ktorá je charakterizovaná efektívne, nízku toxicitu a dlhodobý účinok.
Oxymatrine mohol účinne liečbu chronickej vírusovej hepatitídy a podporovať sérových markerov vírusu hepatitídy B (HBV) a vírus hepatitídy C (HCV) chronickej hepatitídy B a C, zmeniť na negatív a zníženie sérovej ALT. Je to cenný venovať viac pozornosti základného a klinického výskumu oxymatrine s cieľom preskúmať presné mechanizmy jeho vplyv na antihepatic fibrózu.

Sme hrdí na nás ako jeden z popredných oxymatrine výrobcov a dodávateľov v Číne Predstavujeme vám. Pomáha moderné vybavenie a technológie, Srdečne Vás pozývame na nákup bulk oxymatrine s rozumnou cenou od nás.

Hot Tags: oxymatrine, Čína, výrobcovia, dodávatelia, bulk
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie
Online customer service
Online customer service system