Kategória produktu
Kontaktujte nás

Shanghai topánok vysoko International Trade Co, Ltd

Pridať: izba 308, North Wanke kreatívne štvrťrok, No2000, Dongming Road, Pudong novej štvrti, Šanghaj, Čína

Tel:86-21-66531378

Fax: 86-21-66531373

E-mail:sales@ingredient4health.com

Služba hotline
+86-21-66531378

Synefrín

1. synefrín hydrochlorid prášok je botanický názov rastlín, bežne označované ako horký pomaranč, kyslé pomaranč, Neroli, Chongcao a sevillský pomaranč. Je to zdroj synefrín a niekoľko ďalších biogenic amínov (určitých organických zlúčenín), ako aj ďalších bioaktívnych fytochemikálie...

Podrobnosti o produkte

Názov produktu

Synefrín

Špecifikácia

25% - 98% HPLC/UV

Balík

25kg/bubon

1. synefrín hydrochlorid prášok je botanický názov rastlín, bežne označované ako horký pomaranč, kyslé pomaranč, Neroli, Chongcao a sevillský pomaranč. Je to zdroj synefrín a niekoľko ďalších biogenic amínov (určitých organických zlúčenín), ako aj ďalších bioaktívnych fytochemikálie (t. j. chemikálií prirodzene produkované rastlinami).
2. synefrín hydrochlorid prášok sa používa v stravy pre chudnutie ako alternatíva efedrínu alkaloidy obsiahnuté v ephedra rastlín (pozri monografia v tejto sérii). Horký pomaranč extrakty bežne obsahujú od 1,5% do 6% synefrín. Existuje šesť rôznych izomérov synefrín a nie je jasné, ktorý izoméry sú prítomné výrobkami horký pomaranč
3. synefrín hydrochlorid prášok sa používa v a domorodých ľudí amazonského dažďového pralesa pre nevoľnosť, poruchy trávenia a zápcha. Aktuálne populárne použitie horkého pomaranča sú pre pálenie záhy, stratu chuti do jedla, upchatý nos a chudnutie. To je tiež aplikované na kožu na plesňové infekcie, napríklad kožného ochorenia a athleteand #39; s nohou.
Funkcia
1. citrus Aurantium P.E môže spôsobiť zvýšenie krvného tlaku,
2. má tiež dobrú funkciu v dilatácie priedušnice a priedušiek. Sa používa na liečbu šoku a zlyhania srdca.
3. môže urýchliť metabolizmus, zvýšiť úroveň energie a oxidant obtloustlost.
4. je prírodný incident, ktorý nemá žiadny vedľajší účinok. Teraz synefrín má boli široko používané v medicíne, potravinárskom a nápojovom priemysle.
5. majú tiež funkcie antibakteriálne, antiemetický, antimykotické, proti kŕčom, proti, aromaterapia. Podľa tradičnej čínskej medicíny, používa sa rozptýliť nadúvanie a paušálne v oblasti brucha a hlien a zápcha, cureedema, gastroptosis, prolaps maternice a rektokéla. Protinádorová, prevenciu osteoporózy, znižujú cholesterin a chrániť srdce. Nervové ochranu a prevenciu chorôb degeneráciu nervov. Zmiernenie klimakterických žien, zlepšenie kostného metabolizmu a chrániť kardiovaskulárny systém, atď.
Aplikácie
Uplatňuje v potravinárskom odbore, sa používa ako príchuť enhancer a sladidlo v rôznych alcoholicbeverage, dezert potraviny a slaných potravín;
Použité v kozmetike, to môžete do zubnej pasty a ústa umyť;
Uplatňuje vo farmaceutickej oblasti, sa hlavne používa na zníženie horkosť v podobe.

Sme hrdí na nás ako jeden z popredných synefrín výrobcov a dodávateľov v Číne Predstavujeme vám. Pomáha moderné vybavenie a technológie, srdečne vítame vás kúpiť hromadne synefrín s rozumnou cenou z nás.

Hot Tags: synefrín, Čína, výrobcovia, dodávatelia, bulk
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie
Online customer service
Online customer service system