Kategória produktu
Kontaktujte nás

Shanghai topánok vysoko International Trade Co, Ltd

Pridať: izba 308, North Wanke kreatívne štvrťrok, No2000, Dongming Road, Pudong novej štvrti, Šanghaj, Čína

Tel:86-21-66531378

Fax: 86-21-66531373

E-mail:sales@ingredient4health.com

Služba hotline
+86-21-66531378

Pestreca mariánskeho

Pestrec mariánsky je thistleof rodu Silybum Adans., kvitnúca rastlina z čeľade daisy (Asteraceae). Ukázalo sa, že Pestrec mariánsky pomôže ochrániť a oživiť v pečeni troma spôsobmi: Pestrec mariánsky je silný antioxidant, pomáha chrániť pečeň, a môže prerušiť enterohepatálny...

Podrobnosti o produkte

Pestrec mariánsky je thistleof rodu Silybum Adans., kvitnúca rastlina z čeľade daisy (Asteraceae). Ukázalo sa, že Pestrec mariánsky pomôže ochrániť a oživiť v pečeni troma spôsobmi: Pestrec mariánsky je silný antioxidant, pomáha chrániť pečeň, a môže prerušiť enterohepatálnej recirkulácie toxínov. Mlieko thistleand #39; s Silymarín komplex vytvára andquot; shieldandquot; ktoré môžu pomôcť chrániť proti mnohých látok poškodzuje pečeň a môže tiež pomôcť telu regenerovať pečeň.

Čo je Silybum Marianum?
Silybum marianum je mariánsky rodu Silybum Adans., kvitnúca rastlina z čeľade daisy (Asteraceae). Oni sú rodení na stredomorských regiónoch Európy, severnej Afriky a Blízkeho východu. Názov andquot; mlieko thistleandquot; pochádza z dvoch funkcií listov; sú škvrnité s postriekaním biela a obsahujú Mliečovi. Všetky bylinné doplnky nájdete na predaj na našej stránke, extrakt pestreca pravdepodobne najzaujímavejších.
Silybum marianum výťažok sa získava zo semien silybum marianum, čiže asteraceae liečivých rastlín. Je žltý prášok alebo kryštalický prášok a horkú. Silybum marianum extrakt je široko používaný v lieky, zdravotné produkty, kozmetika a potraviny.
Silybum marianum extrakt môžete chrániť pečeňové bunky od toxických látok invázie, najmä etanolu a prieniku znečisťujúcich látok (pesticídy, ťažké kovy, atď). Silybum marianum extraktu má silné antioxidačné účinky a môžu chrániť pečeňové bunky pred poškodením voľnými radikálmi. Jeho účinok je oveľa silnejší, než že vitamín E. Silybum marianum extrakt môže podporujú syntézu bielkovín, urýchliť tvorbu nových pečeňových buniek alebo skontrolujte poškodené pečeňové bunky self-opravené. Tak sa nazýva andquot; fyzická ochrana pečene drugandquot;.


Názov produktu

Pestreca mariánskeho

Časť použitého zariadenia

Osivo

Špecifikácia

Silymarínu 80% UV
Silymarín 40% HPLC

Extrakciu rozpúšťadlom

Voda/etanol/acetón

Balík

25kg/bubon

Funkcia:

1. Pestrec mariánsky je silný antioxidant.
2. Pestrec mariánsky pomáha chrániť pečeň prerušenie enterohepatálnej recirkulácie toxínov. Silymarín komplex v mlieka thistle stavia ochranné andquot; shieldandquot; ktoré môžu pomôcť chrániť proti mnohých látok poškodzuje pečeň.
3. Pestrec mariánsky môže pomôcť pečene netrénujú. Vedeli ste, že pečeň je len vnútorný orgán schopný regenerácie? Mlieko thistleand #39; s Silymarín komplex môže skutočne pomôcť pečeni syntetizovať nové bielkoviny.

Zavedenie silybinín
Silybinín (INN), tiež známy ako silybin, je hlavné aktívne zložky Silymarín, štandardizovaný extrakt z pestreca mariánskeho semená obsahujúce zmes pozostávajúca z okrem iného silybinín, isosilibinin, silicristin a silidianin flavonolignans. Silybinín, samotný je zmesou dvoch diastereomérov, silybin A a silybin B, približne equimolar pomeru. In vitro a zvierat výskumu naznačujú, že silybinín má hepatoprotektívne (antihepatotoxic) vlastnosti, ktoré chránia pečeňové bunky pred toxíny. Silybinín tiež preukázal invitro protirakovinové účinky proti ľudskej adenokarcinóm prostaty bunky, estrogén-dependentný a - nezávislých ľudských prsníka, karcinóm bunky, ľudský ectocervical karcinóm bunky, ľudské bunky rakoviny hrubého čreva a obe malé a nonsmall ľudských pľúc karcinóm bunky.
Chemicky modifikované silybinín, silybinín dihydrogenfosforečnanu disuccinate dihydrát (obchodný názov Legalon SIL) injekčný roztok, je v súčasnosti testuje v liečbe ťažkou intoxikácie s hepatotoxických látok, ako je smrť SPP (muchotrávka zelená) otravy. K dispozícii je tiež klinické dôkazy pre použitie silybinín ako podporný element v alkoholických a dieťa triedy a #39; Aand #39; cirhóza pečene.

Vodou rozpustné Silymarín Podrobnosti

Mlieka thistle extrakt Silymarín má iné bežná mená patrí cardus marianus, Pestrec mariánsky, požehnaný Pestrec, Marian bodliak, Marie bodliak, Saint Maryand #39; s bodliak, stredomorské Pestrec, pestré mariánsky bodliak andScotch. Tento druh je jednoročná orbiannual rastlina z čeľade Asteraceae. Tento pomerne typické bodliak má červené topurple kvety a lesklé bledo zelené listy s bielym žily. Pôvodne anative južnej Európy cez do Ázie, to je teraz nachádza po celom svete. Liečivé časti rastliny sú semená theripe.
Vode rozpustných Silymarín aplikácií
Silymarín je tiež známe, že použitie ako potraviny. Okolo 16-teho themilk thistle stal sa docela populárny a takmer všetky časti boli jedli. Theroots je možné jesť surové alebo varené a maslom alebo par-varená a pečené. Theyoung výhonky na jar môže znížiť do koreňového adresára a varené a maslom. Thespiny listeňov na kvete hlavou sa jedli už v minulosti ako globe artičoky a stonky (po peelingu) môže byť namočené cez noc odstrániť horkosť apotom dusené. Listy môžu byť zbavené tŕne a varené a goodspinach nahradiť alebo ich môžete tiež byť pridané surové do šalátov.

Sme pyšní na zavádza nás ako jeden z popredných Pestrec mariánsky extrakt výrobcov a dodávateľov v Číne na vás. Pomáha moderné vybavenie a technológie, srdečne vítame vás kúpiť hromadne Pestrec mariánsky extrakt s rozumnou cenou z nás.

Hot Tags: Pestrec mariánsky extrakt, Čína, výrobcovia, dodávatelia, hromadné
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie
Online customer service
Online customer service system