Kategória produktu
Kontaktujte nás

Shanghai topánok vysoko International Trade Co, Ltd

Pridať: izba 308, North Wanke kreatívne štvrťrok, No2000, Dongming Road, Pudong novej štvrti, Šanghaj, Čína

Tel:86-21-66531378

Fax: 86-21-66531373

E-mail:sales@ingredient4health.com

Služba hotline
+86-21-66531378

Tekvicové osiva proteín

Moringa listy zvyšuje vašu energiu prírodné spôsobom a je pozoruhodným zdrojom výživy. Túto energiu podpora nestane pretože cukor, tak je to trvá na dlhú dobu. Jednotlivci zažívanie povedať, že sa uzdravil ich vredy, nádory obmedzený, existuje zníženie artritída...

Podrobnosti o produkte

Názov produktu

Moringa bielkovín

Špecifikácia

100% bio

Balík

25 kg/50 kg PP vrece

Moringa listy zvyšuje vašu energiu prírodné spôsobom a je pozoruhodným zdrojom výživy. Túto energiu podpora nestane pretože cukor, tak je to trvá na dlhú dobu. Jednotlivci zažívanie povedať, že sa uzdravil ich vredy, nádory obmedzený, existuje zníženie artritídy bolesti a zápaly, regulácia krvného tlaku, kožné problémy sa obnovia, a konečne majú silnejšiu obranu proti chorobám.

Ďalšou vlastnosťou listy moringa je upokojujúce schopnosti, kvôli ktorej môže znížiť krvný tlak a podporuje dobrý spánok. To môže tiež čistiť vodu, pretože má detoxikačný účinok. Agentom koagulantov moringa môžete priložiť aj sám na nebezpečné baktérie a iné materiály, proces, ktorý sa domnieval, že sa vyskytujú v tele príliš. Šťastný výsledok je viac trvalou energiu bez akejkoľvek nadmernej činnosti, vyváženej hormonálnej a žľazy systému, regulácia krvného tlaku a odpočíval nervového systému.
Moringou stromu pestuje hlavne v polořadovce-vyprahnuté, tropických a subtropických oblastiach. Zatiaľ čo najlepší druh pôdy pre tento strom je suché a piesočnaté, možno aj tolerovať chudobné pôdy, ako je nájsť v pobrežných oblastiach. Strom je pôvodom z predhorí Himalájí v severozápadnej Indii. Moringa hojne sa pestuje v oblastiach, ako je Afrika, Stredná a Južná Amerika, Srí Lanka, India, Mexiko, Malajzii a na Filipínach. To je veril byť jeden z najužitočnejších stromy na svete. Jeho listy sú veľmi výživné, je významným zdrojom beta-karoténu, vitamínu C, bielkovín, železa a draslíka.

Funkcia

Sme hrdí na nás ako jeden z popredných tekvicových semien proteín výrobcov a dodávateľov v Číne Predstavujeme vám. Pomáha moderné vybavenie a technológie, Srdečne Vás pozývame na nákup bulk tekvicových semien proteín s rozumnou cenou od nás.

Hot Tags: tekvicových semien bielkovín, Čína, výrobcovia, dodávatelia, hromadné
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie
Online customer service
Online customer service system