Kategória produktu
Kontaktujte nás

Shanghai topánok vysoko International Trade Co, Ltd

Pridať: izba 308, North Wanke kreatívne štvrťrok, No2000, Dongming Road, Pudong novej štvrti, Šanghaj, Čína

Tel:86-21-66531378

Fax: 86-21-66531373

E-mail:sales@ingredient4health.com

Služba hotline
+86-21-66531378

Pea Proteín izolát

Pea Proteín izolát je vyrobená z vysoko kvalitnej non GMO hrášok vyvážané z Kanady a USA. Pracovné postupy zahŕňajú oddelenie, homogenizácie, sterilizáciu a sušenie rozprašovaním. Je žlté a voňavé s silné hrach chuti a má viac ako 80% bielkovín a 18 aminokyselín a vitamínov...

Podrobnosti o produkte

Názov produktu

Pea Proteín

Špecifikácia

Protein≥80%

Balík

20kgs/taška


Pea Proteín izolát je vyrobená z vysoko kvalitnej non GMO hrášok vyvážané z Kanady a USA. Pracovné postupy zahŕňajú oddelenie, homogenizácie, sterilizáciu a sušenie rozprašovaním. Je žlté a voňavé s silné hrach chuti a má viac ako 80% bielkovín a 18 aminokyselín andamp; vitamíny bez cholesterolu. Má dobré gelatinization a rozpustná vrátane dispersibility, stability a rozpustenie. Pea Proteín je vyrobený z vysoko kvalitných GNEMO hrášok.
Pracovné postupy zahŕňajú oddelenie, homogenizácie, sterilizáciu a sušenie rozprašovaním.
Je žlté a voňavé s silné hrach chuti a má viac ako 80% bielkovín a 18 aminokyselín andamp; vitamíny bez cholesterolu.

Funkcia
(1). Pea Proteín majú veľmi vysoké vodu-holding a olej absorpčné vlastnosti, rovnako ako dobrý gel tvorí majetok, ktoré môžu byť použité v stehná a iné mäsové výrobky ako prídavná vynikajúce.
(2). Pea Proteín má určitý stupeň foamability a stability peny, ktoré môžu čiastočne nahradiť vajcia, ktoré sa pridávajú do pekárskych výrobkov.
3). Pea Proteín má vynikajúce Emulgovateľnosť a stabilita emulzie, ktoré môžu byť použité ako emulgátory pre rôzne druhy potravín; Pea Proteín môže rýchlo emulgovať tuk, na prípravu klobás s dobré Emulgovateľnosť. Salámy a párky vyrobené týmto spôsobom sú veľmi chutné s vysoké nutričné hodnoty.
4). Ak sa pridáva do sušienok, Pea Proteín môže zvýšiť chuť a posilniť bielkovín; Okrem toho môžu byť vyvinuté do zdravých potravín, ktoré majú rôzne funkcie.
5). Pea Proteín je možno aj v múčne výrobky. Napríklad pridanie hrachu peptid múku môžete zlepšiť nutričnú hodnotu, intenzita a sila bezlepkové rezance a teda zlepšiť vzhľad a chuť potravín, múku.
6). Hrášok likér. Technologický problém že hrášok obsahuje veľké množstvo bielkovín (20%) a tuku nemôže fermentované aby likéry je úspešne riešiť pomocou biotechnológií. Tento druh likéru je bohatá na hrachu protein, ktoré môžete len neabsorbuje ľudského tela, ale tiež posilnenie imunitných funkcií, ktoré preukazujú aktívnu úlohu v oblasti bráni oxidácii, vyplachovania voľné radikály, znižuje krvný tlak, hladinu tuku a cholesterolu a odolné proti rakovine, únavy a starnutia.
7). Pri použití v kozmetike, Pea Proteín môže inhibovať elastáza, chrániť elastínu, zlepšiť pružnosť pokožky, zvýšiť tuhnutie kože a stimulujú syntézu kolagénu, elastínu a glykosaminoglykan (Chondroitín sulfát).

Sme pyšní na zavádza nás ako jeden z popredných pea proteín izolovať, výrobcov a dodávateľov v Číne na vás. Pomáha moderné vybavenie a technológie, Srdečne Vás pozývame na nákup bulk hrachová bielkovina izolovať s rozumnou cenou od nás.

Hot Tags: Pea proteín izolovať, Čína, výrobcovia, dodávatelia, hromadné
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie
Online customer service
Online customer service system