Kategória produktu
Kontaktujte nás

Shanghai topánok vysoko International Trade Co, Ltd

Pridať: izba 308, North Wanke kreatívne štvrťrok, No2000, Dongming Road, Pudong novej štvrti, Šanghaj, Čína

Tel:86-21-66531378

Fax: 86-21-66531373

E-mail:sales@ingredient4health.com

Služba hotline
+86-21-66531378

Konope proteín

Konope proteín, vyrobené zo semien konope je high-vlákniny proteín doplnok, ktorý možno zvýšiť celkový príjem bielkovín pre vegánov a non-vegetariáni podobne. Konope možno považovať za zdroj vynikajúci proteín kvôli jeho nadpriemerný stráviteľnosť, čo je ideálne pre športovcov. Ďalšie...

Podrobnosti o produkte

Názov produktu

Konope proteín

Špecifikácia

100% čistý proteín prášok konope prášku


55%-60%

Balík

1kg/Alu.Foil vrece, 25kg/bubon alebo kartónu

Konope proteín, vyrobené zo semien konope je high-vlákniny proteín doplnok, ktorý možno zvýšiť celkový príjem bielkovín pre vegánov a non-vegetariáni podobne. Konope možno považovať za zdroj vynikajúci proteín kvôli jeho nadpriemerný stráviteľnosť, čo je ideálne pre športovcov. Ďalšie výhody Konope proteín zahŕňajú potenciálne imunitný posilnenie a protiúnavové objektov, ako aj obličky-ochrannými účinkami

Konope je pozoruhodne rozmanité plodiny, ktoré môžu byť pestované na diferencovanú účely a potravín. Semien konope, ktorá sa používa na výrobu Konope proteín, sa skladá z približne 45 percent oleja, 35 percent bielkovín a sacharidov, 10 percent. Konopné semeno má mnoho nutričných výhod, podľa poľnohospodárstva a agro-food Canada. Okrem jeho zdravotných výhod, konope je veľmi šetrný k životnému prostrediu, ako môžu byť pestované bez použitie fungicídov, herbicídov a pesticídov, a to účinne pohlcuje oxid uhličitý.

Funkcia
1. podpora normálnej kostnej zdravie, zvýšená a trvalú energiu, rýchle zotavenie z choroby alebo zranenia,
2. účinnú úľavu pre celý rad ochorení vrátane úzkosti, bolesti, zápal, podráždenosť, svalové kŕče, nevoľnosť, PMS, a ďalšie.
3. straty hmotnosti, zvyšuje rýchlosť metabolizmu, znížený cholesterolu a krvného tlaku ako aj prírodné hladiny cukru v krvi kontroly.
4. zlepšenie imunitný systém, kardiovaskulárny obeh a reducedinflammation
5. zníženie mnohých degeneratívnych chorôb prostredníctvom preventívnych opatrení

Sme hrdí na nás ako jeden z popredných Konope proteín výrobcov a dodávateľov v Číne Predstavujeme vám. Pomáha moderné vybavenie a technológie, Srdečne Vás pozývame na nákup bulk Konope proteín s rozumnou cenou od nás.

Hot Tags: Konope proteín, Čína, výrobcovia, dodávatelia, hromadné
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie
Online customer service
Online customer service system