Kategória produktu
Kontaktujte nás

Shanghai topánok vysoko International Trade Co, Ltd

Pridať: izba 308, North Wanke kreatívne štvrťrok, No2000, Dongming Road, Pudong novej štvrti, Šanghaj, Čína

Tel:86-21-66531378

Fax: 86-21-66531373

E-mail:sales@ingredient4health.com

Služba hotline
+86-21-66531378

Kokosové v prášku

India je tretí najväčší kokosový producentská krajina na svete. Kopry a kokosový olej sú dva hlavné produkty z kokosu, spracovateľský priemysel. Takmer 60% celkovej produkcie orechov je využívaný pre potraviny používa a zvyšok ide na extrakciu oleja. Napriek tomu, že naše...

Podrobnosti o produkte


Názov produktu

Kokosové v prášku

Špecifikácia

4:1 10:1 20:1

Balík

1kg/vrece, 25kgs/bubon

India je tretí najväčší kokosový producentská krajina na svete. Kopry a kokosový olej sú dva hlavné
produkty z kokosu spracovateľského priemyslu. Takmer 60% celkovej produkcie orechov je využívaný pre potraviny
používa a zvyšok ide na extrakciu oleja. Napriek tomu, že naša krajina má potrebné suroviny na začatie nových produktových radov, minimálny pokrok sa uskutočnil v uplatňovaní modernej technológie pre plné využitie rôznych kokosové produkty ako sušený kokos, kokosový krém v prášku, čiastočne odtučnenom kokosový roštov, fľaškové kokosová voda, atď, Desiccated kokos je široko používaný v príprave sladkosti , cukrovinky, kari príprava atď.
V súčasnosti približne 4000 ton sušený kokos prášok vyrába ročne. Hlavné sústredenie jednotky produkujúce sušený kokos sa v Kerala, Tamilnádu, Ándhrapradéš, Karnataka, Orissa a Maharashtra. Sušený kokos nie je len pridanú hodnotu produktu, ale toho práce intenzívny priemysel bude tiež vytvárať veľké množstvo pracovných príležitostí.
Masovej spotreby tovaru, sušený kokos prášok má dobrý trh. V súčasnosti cca 4000 ton sušený kokos ročne vyrába a používa hlavne odvetvie cukrovinky a sušienky. Sušený kokos môže nájsť dobrý trh v oblastiach, kde kokosové orechy nie sú vyrábané najmä v severnej Indii. Teraz-a-dní stravovacie návyky našich ľudí sa veľmi rýchlo menia a počet potravinárskych položiek sú zavedené každý deň kde sušený kokos tiež nájsť využitie. Takže tam je dobrý priestor pre nové malé prieskumné jednotky prísť v tejto výrobe.
Funkcia

Sme hrdí na nás ako jeden z popredných kokosového prášku výrobcov a dodávateľov v Číne Predstavujeme vám. Pomáha moderné vybavenie a technológie, srdečne vítame vás kúpiť hromadne kokosového prášku s rozumnou cenou z nás.

Hot Tags: kokosové prášok, Čína, výrobcovia, dodávatelia, hromadné
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie
Online customer service
Online customer service system