Kategória produktu
Kontaktujte nás

Shanghai topánok vysoko International Trade Co, Ltd

Pridať: izba 308, North Wanke kreatívne štvrťrok, No2000, Dongming Road, Pudong novej štvrti, Šanghaj, Čína

Tel:86-21-66531378

Fax: 86-21-66531373

E-mail:sales@ingredient4health.com

Služba hotline
+86-21-66531378

Pineappe prášok

Pineapple (Ananas comosus) je tropická rastlina s jedlými plodmi viacerých skladá z coalesced plodov a ekonomicky významná rastlina z čeľade Bromeliaceae. Ananás môže byť kultivovaný od crown rezania ovocia, prípadne kvitnúce v 20 – 24 mesiacoch a rodiť...

Podrobnosti o produkte

Názov produktu

Ananás prášok

Špecifikácia

Ananás ovocia prášok,
sušený prášok,
pomer extrakt 5:1-100: 1

Balík

25kg/Drum

Pineapple (Ananas comosus) je tropická rastlina s jedlými plodmi viacerých skladá z coalesced plodov a ekonomicky významná rastlina z čeľade Bromeliaceae. Ananás môže byť kultivovaný od crown rezanie ovocia, prípadne kvitnúce v 20 – 24 mesiacov a rodiť v nasledujúcich šiestich mesiacov. Ananás dozrieť výrazne po zbere úrody.
Ananásy sú konzumované čerstvé, varené, džús a konzervované a nachádzajú sa v širokom spektre ofcuisines. Okrem spotreby, ananás listy sa používajú na výrobu textilných vlákien piña na Filipínach, bežne používané ako materiál pre menand #39; s Barong Tagalog a kontraindikovanáužien #39; s Baroand #39; t sayaformal nosenie v krajine. Vlákno používa aj ako súčasť tapety a ďalšie vybavenie.
Funkcia
1. Bromelain je široko používaný proteázy, purl prírodné a toxín-free.
2. výrazne pomáha zlepšiť imunitu ľudského tela a tým široko používaný v riadku heath výrobky, lekárske aplikácie a potravinárskeho priemyslu atď.
3. bromelaín má vplyv na zlepšenie imunity, znižuje zápal, zmiernenie bolesti a stimuláciu trávenia, rovnako ako pomáha s zlepšenie kardiovaskulárneho a obehového.
4. bielkovín v potrave môže hydrolyzovaný do mikro-molekula peptidu alebo aminokyseliny od bromelain, teda theromelain možno do tenderizer na mäso, zmäkčovač pre sušienky a liečiť potraviny.
5. Pridanie bromelain kozmetiku a starostlivosť o pleť výrobky, ktoré obsahujú proteíny a olej con očistiť a sestra kožu, podporujú krvný obeh, súťaže a bielenie pokožky a zlepšenie kože #39; s fungovanie.

Sme hrdí na nás ako jeden z popredných pineappe prášok výrobcov a dodávateľov v Číne Predstavujeme vám. Pomáha moderné vybavenie a technológie, Srdečne Vás pozývame na nákup bulk pineappe prášok s rozumnou cenou od nás.

Hot Tags: pineappe prášok, Čína, výrobcovia, dodávatelia, bulk
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie
Online customer service
Online customer service system