Kategória produktu
Kontaktujte nás

Shanghai topánok vysoko International Trade Co, Ltd

Pridať: izba 308, North Wanke kreatívne štvrťrok, No2000, Dongming Road, Pudong novej štvrti, Šanghaj, Čína

Tel:86-21-66531378

Fax: 86-21-66531373

E-mail:sales@ingredient4health.com

Služba hotline
+86-21-66531378

CHLORELLA prášok

CHLORELLA prášok je druhy zelených rias, ktoré rastú v sladkej vode. Je to prvá forma rastlina s dobre-definovaný jadro Chlorella ' s DNAmakes majú schopnosť štvornásobok množstva každých 20 hodín, ktoré žiadna iná rastlina alebo látka na zemi môžete urobiť. CHLORELLA prášok má tiež...

Podrobnosti o produkte

Názov produktu

CHLORELLA prášok

Špecifikácia

Min 55% bielkovín

Balík

25kg/bubon

CHLORELLA prášok je druhy zelených rias, ktoré rastú v sladkej vode. Je to prvá forma rastlina s dobre-definovaný nucleus Chlorellaand #39; s DNAmakes majú schopnosť štvornásobok množstva každých 20 hodín, ktoré žiadna iná rastlina alebo látka na zemi môžete urobiť.

CHLORELLA prášok tiež bol používaný účinne ako lokálnu liečbu fordamaged tkaniva. Je, že CGF pomohol zvrátiť chronicdiseases mnohých druhov. CFG zlepšuje náš imunitný systém andstrengthens našom tele Ana #39; s schopnosť zotaviť sa z exerciseand chorôb.
Chlorella je bohatá na vitamíny minerály, ktorý je považovaný za polular stravy.

Chlorella je najviac vyvážené z najvýživnejších potravín. 1 gram Chlorelly je rovná súčtu 1000 g rôznych druhov zeleniny. Po užívanie lieku môže rýchlo zlepšiť funkcie imunitného systému, jeho Počet ochorení osobitný význam: (rakovina) Anti-tumor faktor Chlorelly je hlavne - karotén, fykocyanín a suché sacharidov. Zvýšenie voľné radikály, ktoré poškodzujú telo bunky, spôsobujú rakovinu, chlorella je najúčinnejšie Voľný-radikálne teória účinných látok. Riasy bielkoviny, cukor, sušené riasy, lekárskej profesie bol uznaný doma a v zahraničí vzrástli imunitné funkcie, inhibujú alebo zabíjať nádorové bunky majú pozitívny vplyv. Zároveň znižuje rakovine vedľajšie účinky chemoterapie po rádioterapii, zvýšené bielych krviniek sú presné účinky. (Žalúdka) Hlavne sa prístup k nadmernú tvorbu žalúdočnej kyseliny. Funkcie sa stal čoraz viac oslabený, vzniku chronických ochorení. Chlorella je Základná výživa, potraviny, a v oboch žalúdočnej kyseliny, ale tiež môžete pridať gastrointestinálne výživa, spolu s chlorofylu, chlorella má opravy epitelové bunky tráviaceho traktu a regeneráciu a obnovu normálnej sekrečnú funkcie.

Funkcia
1. Aktivácia a zabrániť predčasnému starnutiu buniek, urýchľuje hojenie rán schopnosti;
2. navodenie viac interferónu a aktiváciu lymfocytov, ktorý bude udržiavať normálny imunitný systém;
3. identifikácie a inhibuje rast diferencované bunky, opravy poškodených génov a ktorý bude odpor na vniknutie vírusu;
4. odstránenie zvyškového viesť, arzén, ortuť, znečistenie ovzdušia, pesticídov a hnojív v tele, obnovuje funkcie pečene, detoxikácia sleziny a obličiek;
5. zlepšenie imunity, účinne znižuje vysoký krvný tlak, vysoká hladina glukózy v krvi a vysokú hladinu tuku;
6. zabraňuje žalúdočné a črevné ochorenia, zlepšiť funkciu srdca a pľúc.
7. chlorella je mikroskopické riasy, komerčne vyrábané a predávané ako výživový doplnok po celom svete.
8. chlorella obsahuje nezvyčajne vysoké množstvo bielkovín, 55 až 77% suchej hmotnosti v závislosti na zdroji.
9. chlorella je bohatá na kyseliny gama-linolénovej (GLA), a tiež poskytuje kyseliny alfa-linolénovej (ALA), kyselina linolová (LA), kyseliny stearidonové (SDA), eikosapentaenová kyselina (EPA), kyselina dokozahexaenová (DHA) a kyseliny arachidónovej (AA). Spirulina obsahuje vitamín B1 (tiamín), B2 (Riboflavín), B3 (nikotínamid), B6 (pyridoxín), B9 (kyselina listová), vitamín C, vitamín D, vitamín A a vitamín E.

Sme hrdí na nás ako jeden z popredných chlorella prášok výrobcov a dodávateľov v Číne Predstavujeme vám. Pomáha moderné vybavenie a technológie, Srdečne Vás pozývame na nákup bulk chlorella prášok s rozumnou cenou od nás.

Hot Tags: CHLORELLA prášok, Čína, výrobcovia, dodávatelia, bulk
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie
Online customer service
Online customer service system